Big Brother powraca już dziś! Czym zajmują się gwiazdy poprzednich edycji?

Big Brother powraca już dziś! Czym zajmują się gwiazdy poprzednich edycji? Źródło: Materiały prasowe

Big Brother w końcu powraca na antenę po 11 latach. Nowi uczestnicy już szykują się do zamieszkania w domu Wielkiego Brata, w którym będą podglądani przez trzy miesiące. Wiele osób zastanawia się, czy uda im się zyskać taką samą popularność, jak uczestnikom pierwszej edycji show. Dziś rzadko się o nich mówi, ale warto zobaczyć, jak zmieniło się ich życie po udziale w programie.

Big Brother ma swoją premierę już dziś wieczorem na antenie TVN 7. Fani reality show, którzy pamiętają oryginalną edycję, z pewnością włączą dziś telewizory, by przypomnieć sobie dawne lata i porównać obie po upływie czasu. Wiele osób z sentymentem wspomni uczestników, których przed laty polubili. Ich losy po opuszczeniu programu potoczyły się w bardzo zaskakujących kierunkach.

Big Brother zmienił życie uczestników. Cieszyli się popularnością i sympatią widzów

Najciekawsze są losy zwycięzcy pierwszej edycji reality show Big Brother. Janusz Dzięcioł za pieniądze z wygranej wybudował dom i cieszył się sławą najpopularniejszego strażaka w Polsce. Próbował także swoich sił w polityce: zaczynał jako radny Świecia, potem był parlamentarzystą z list Platformy Obywatelskiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marzenia o karierze polityka snuł także Sebastian Florek, który zaczął realizować w partii SLD. Dostał się do Sejmu, gdzie spędził cztery lata. Po tym czasie jednak nikt nie chciał współpracować z mężczyzną. Po porażce wrócił na wieś, gdzie obecnie prowadzi gospodarstwo ekologiczne.

Najwięcej fanów posiadał kiedyś Gulczas, sympatyczny mężczyzna, którego znakiem rozpoznawczym była skórzana kurtka. Mimo że nie wygrał show, jego kariera nabrała rozpędu. Wystąpił w kilku reklamach, w tym piwa i alkomatu, zagrał także w kilku filmach. Jest autorem książki "Tajemnice domu w Sękocinie", która wbrew przewidywaniom nie została bestsellerem.

Innym powszechnie lubianym uczestnikiem był Klaudiusz Sevković, kucharz. Uczestnik programu Big Brother jednak nie ograniczył się do gotowania: podjął współpracę z firmą Mango, nagrał płytę z gatunku disco polo, a ostatecznie zajął się sportem. Został managerem chorzowskiego klubu piłki ręcznej kobiet.

Manuela Michalak dała się poznać jako niezwykle sympatyczna, wesoła kobieta. Jej poczucie humoru i rozbrajający śmiech sprawiły, że przez kilka lat prowadziła program Maraton Uśmiechu w TVN. Obecnie kobieta prowadzi salon fryzjerski w rodzinnym mieście, zajmuje się także dystrybucją kosmetyków do włosów.

Nowi uczestnicy niedługo wejdą do Domu Wielkiego Brata. Uda im się powtórzyć sukces poprzedników?

Popularność pierwszej edycji reality show Big Brother  przyniosła uczestnikom intensywną, ale dość krótką rozpoznawalność. Dziś większość z nich zajmuje się prowadzeniem firm, a o udziale w show mało kto pamięta.

Nowi uczestnicy z pewnością liczą, ze odniosą medialny sukces. Ich walka o sympatię widzów i wygraną w programie będzie zacięta. Wiele osób zastanawia się, jak w dzisiejszych czasach młodzi ludzie poradzą sobie bez internetu, Facebooka czy Instagrama, które w końcu będą niedostępne w Domu. Widzowie dowiedzą się tego już wkrótce.

  1. Ewa Krzyżewska była jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kina. Zginęła tragicznie razem z mężem
  2. Anna Mucha z córką spędziła 4 godziny na komisariacie. Co się stało?
  3. Świat według Kiepskich odpala dziś petardę. Wszystko przez babkę Kiepską
  4. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Burza wokół jej życia prywatnego
  5. Największy mit obalony. Ziemniaki nie tuczą, a leczą!

Źródło: Superexpress

Następny artykuł