Jola Rutowicz wygrała Big Brothera. Zmieniła się nie do poznania

Jola Rutowicz wygrała Big Brothera. Zmieniła się nie do poznania Źródło: Screen/youtube/Superstacja

Big Brother powrócił na ekrany. Wraz z nim powracają również wspomnienia na temat bohaterów poprzednich edycji. Jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci była zwyciężczyni jednej z edycji show, Jolanta Rutowicz. Dziś zmieniła się nie do poznania.

Big Brother wylansował bardzo wiele gwiazd. Część z nich odeszła już w zapomnienie, jednak najbardziej oryginalne i kontrowersyjne osoby pamiętane są do dzisiaj. Zwyciężczynią czwartej edycji programu była Jolanta Rutowicz. Dla wielu widzów jej wizerunek był nie do przyjęcia, jednak w ostatecznym rozrachunku to ona okazała się laureatką głównej wygranej.

Jolanta Rutowicz zawdzięcza swoją popularność programowi Big Brother. Kobieta potraktowała popularne reality show jako trampolinę do sukcesów. Udało się - jej marzenia się spełniły. Zwyciężczyni czwartej edycji była znana ze swojego krzykliwego wizerunku. Dziś jest on już przeszłością.

Gwiazda programu Big Brother zmieniła się nie do poznania

O swoim dawnym wizerunku gwiazda programu Big Brother chyba wolałaby zapomnieć. Celebrytka charakteryzowała się przede wszystkim przesadną opalenizną i miłością do kiczu. Wybierała przeważnie różowy kolor, a obowiązkowym elementem jej każdej stylizacji był jednorożec. Ten image - mimo że ostro krytykowany - sprawił, że Rutowicz wkroczyła do grona polskich ludzi show biznesu. Jednak nie zagrzała tam miejsca.

Dziś wygląda już zupełnie inaczej. Celebrytce ostatecznie nie udało się na długo zagościć w polskim show biznesie i postanowiła spróbować swoich sił za oceanem. Dziś mieszka w Stanach Zjednoczonych. Decyzja o emigracji okazała się strzałem w dziesiątkę. To właśnie tam gwiazda programu Big Brother robi dziś karierę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kicz to już przeszłość. Jolanta Rutowicz przeszła spektakularną metamorfozę i robi karierę za Oceanem

Zwyciężczyni czwartej edycji programu Big Brother mieszka dziś w Miami, gdzie prowadzi bardzo luksusowe życie. W mediach społecznościowych chwali się zdjęciami jachtów i drogich samochodów. Gołym okiem widać, że jest posiadaczką pokaźnej fortuny i wciąż kocha imprezować. Wykonuje też wymarzony zawód.

Jola Rutowicz spełnia się w roli fotomodelki. Efekty jej licznych sesji można oglądać na jej oficjalnych profilach w Internecie. Jej metamorfoza jest też związana z zabiegami medycyny estetycznej, z których Rutowicz często korzysta. Wiele osób uważa, że zmiany, które zaszły w wizerunku celebrytki, są bardzo pozytywne.

Tak wygląda dziś Jola Rutowicz. Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał. Zdjęcie pochodzi z jej oficjalnego profilu na Facebooku:

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Beata Szydło spali się ze wstydu. Wyciekło zdjęcie z Kaczyńskim
  4. Justyna Żyła w końcu przejrzała na oczy? Będziecie wściekli
  5. Żona Wiśniewskiego przyłapana! Przystojny trener pociesza ją przy drinku

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł