Big Brother może się schować. Polsat startuje z najbardziej kontrowersyjnym reality show

Big Brother może się schować. Polsat startuje z najbardziej kontrowersyjnym reality show Źródło: youtube.com/tvnpl

Big Brother, pomimo wielkich kontrowersji towarzyszących programowi, nadal cieszy się dużą oglądalnością. Teraz, aby wyjść naprzeciw zawiedzionym widzom, konkurencyjna stacja postanowiła uruchomić jeszcze bardziej zdumiewające show.

"Big Brother" powrócił po latach w wielkim stylu. Gigantyczne zainteresowanie, jeszcze większy nakład środków, a także bardzo silna reklama sprawiły, że polscy fani tego typu produkcji z niecierpliwością czekali na start nowej edycji. Jednakże, jak się z czasem okazało, znaczna cześć widzów, pomimo początkowego entuzjazmu, ostatecznie była bardzo zawiedziona rzeczywistością, co było obficie komentowane w mediach społecznościowych.

Wychodząc naprzeciw zawiedzionym fanom produkcji TVN, Polsat ogłosił nadchodzą premierę jeszcze bardziej zdumiewającego reality-show. Jak się okazuje, właśnie ruszyły castingi do polskiej edycji programu "Love Island". Według części widzów jest to nic innego, jak "Big Brother", ale na większą skalę.

"Big Brother" zyska rywala? Nowy program Polsatu

"Love Island" to reality-show powstałe w Wielkiej Brytanii, gdzie cieszy się dość dużą popularnością. Program polega na tym, że uczestnicy - którymi są osoby żyjące samotnie - zamykani są na kilka tygodni na odizolowanej od świata wyspie, w luksusowej willi. Podobnie jak w "Big Brotherze", nie mają ze sobą telefonu, dostępu do internetu oraz innych mediów.

Pobyt jest pewnego rodzaju okresem randkowania. Uczestnicy mają obowiązek łączenia się ze sobą w pary i nie ma znaczenia, jakie ma się relacje z nowym partnerem. Priorytetem jest wykonywanie wspólnie powierzonych zadań. W kolejnych odcinkach uczestnicy mają możliwość wyboru, czy chcą pozostać w parze czy też ją zmienić. Jednakże ci, którzy nie znajda partnera będą zmuszeni opuścić program.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podobnie jak w "Big Brother", część osób jest wyrzucana z programu za pomocą głosowania. Tu także każdy krok osób zdecydowanych na udział w programie jest monitorowany przez kamery.

Casting ma ruszyć na wiosnę, co oznacza, że prawdopodobnie już jesienią zobaczymy polską odsłonę brytyjskiego show na antenie Polsatu.  Mimo wszystko produkcja ta wzbudza jeszcze większe kontrowersje niż "Big Brother". Pojawia się wiele zarzutów, że jest mocno demoralizujący i promujący naganne zachowania. Czy jednak odbierze widzów emitowanemu przez TVN "Big Brotherowi"? Przekonamy się już wkrótce.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie żyje brytyjski aktor. Śledczy podejrzewają zabójstwo na zlecenie!
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

źródło: Wirtualne Media

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News