Najgorsze doniesienia z Big Brothera. Smutny koniec?

Najgorsze doniesienia z Big Brothera. Smutny koniec? Źródło: TVN

Big Brother rozpoczął się zaledwie tydzień temu, jednak póki co nie cieszy się dużą oglądalnością. Widzowie nie przekonali się do uczestników, którzy dali się zamknąć w domu Wielkiego Brata. Nie wiadomo, jak postanowią zareagować na to władze stacji.

Big Brother był reklamowany jako wielki powrót znanego reality show, które przed laty cieszyło się ogromną popularnością w naszym kraju. Widzowie kilkanaście lat temu byli bardzo zainteresowani tym, jak wygląda życie ludzi, którzy nie mają żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym. Tym razem jest jednak zupełnie inaczej, a widzowie nie ukrywają, że powrót znanego programu nie przypadł im do gustu.

Właśnie z Big Brotherem pożegnał się Daniel Barłóg, jeden z uczestników. Nie był on wytypowany przez resztę do odejścia, jednak swoją decyzję argumentował tym, że sam nie jest już w stanie poradzić sobie w domu, gdzie nie może mieć kontaktu z najbliższymi. Dla stacji TVN może to być prawdziwy cios, który wpłynie na dalsze losy całego reality show.

Big Brother nie cieszy się zainteresowaniem

Widzowie narzekają, że Big Brother póki co nie oferuje widzom niczego, co mogłoby zainteresować ich i przyciągnąć na dłużej przed ekrany telewizorów. Okazuje się, że sytuacja nie wygląda już tak dobrze, jak kilkanaście lat temu. Wówczas tytułowy Wielki Brat miał wiele wyzwań dla uczestników, dzięki czemu oglądający nie narzekali na nudę.

Teraz jest jednak zupełnie inaczej. Nie da się ukryć, że Wielki Brat rzadko angażuje się w interakcje z uczestnikami, nie ma dla nich zbyt wielu zadań, którymi mógłby zająć ich czas. Osoby zamknięte w domu skarżą się na brak jakichkolwiek zadań, musieli sami organizować sobie czas, by nie zanudzać oglądających.

Odejście jednego z uczestników nakłoniło pozostałych do wielu przemyśleń. Niektórzy chcieli nawet pójść w jego ślady i również odejść z show. W takim tonie wypowiadały się Natalia Wróbel i Marlena Klimczyk, co musiało wyjątkowo zdenerwować producentów programu. Nie wiadomo, jak wobec tego wyglądać będzie przyszłość Big Brothera.

Big Brother zakończy się przed czasem?

Niektórzy przewidują, że jeśli sytuacja dalej będzie wyglądała w ten sposób i nic nie ulegnie poprawie, to władze stacji zdecydują się na przedwczesne zakończenie emisji show. Taki scenariusz wcale nie wydaje się niemożliwy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Obudźcie się, mieszkańcy nie wiedzą teraz co mają robić i myślą, że teraz trwa live na TVN7. Jeżeli w takim stopniu jak dzisiaj będziecie prowadzić programy, to jeszcze trochę i nikt was nie będzie oglądał. Bo nikt nie zamierza oglądać, jak trwa rozmowa o niczym tak naprawdę - pisze jedna z internautek na Facebooku.

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  3. Koszmarny początek. Meghan Markle powtórzyła największy błąd księżnej Diany
  4. Tata nie żyje. Cierpiał
  5. Gigantyczny tatuaż syna Martyniuka przeraża fanów. Tego nikt się nie spodziewał! [ZDJĘCIA]
  6. "Szajs, dno i metr mułu". Kompromitacja aktorki "M jak miłość"

źródło: RMF FM

Następny artykuł