Szykuje się kolejny skandal? Big Brother podzielił widzów

Szykuje się kolejny skandal? Big Brother podzielił widzów Źródło: youtube.com/tvnpl

Big Brother powrócił na ekrany w wielkim stylu. Jednak zachwyt nad produkcją nie trwał zbyt długo. W chwili obecnej nowa edycja kultowego programu budzi coraz większe kontrowersje, a widzowie podzielili się w opiniach. Niektórzy wprost wskazują na szykujący się w domu Wielkiego Brata skandal.

Big Brother jest bez dwóch zdań jednym z najbardziej dochodowych programów stacji TVN. Zwłaszcza pierwsze edycje przyciągały przed ekrany miliony widzów, a sami uczestnicy po opuszczeniu domu Wielkiego Brata przez pewien czas byli celebrytami rozpoznawanymi w całym kraju. Obecna edycja, pomimo niezwykle intensywnej kampanii reklamowej i zainteresowania widzów, stała się szybko powodem wielkiego zawodu części oglądających.

Wiele osób bardzo mocno zawiodło się na programie. Jednak są również tacy, którzy sądzą, iż to kwestia czasu, a Big Brother zacznie bardziej przypominać poprzednie edycje. Jak się jednak okazuje, obie te grupy są zgodne w jednej sprawie. Pojawiają się liczne spekulacje, że już wkrótce w domu Wielkiego Brata może dojść do prawdziwego skandalu. Jednak będzie on miał znacznie inną formę od tej, którą się zakłada.

Big Brother: w programie dojdzie do skandalu?

Od początku trwania tej edycji wielu widzów narzekało, że uczestnicy są zbyt przeciętni, zbyt mało spontaniczni, charyzmatyczni i znacznie odbiegający od tych, znanych nam z poprzednich serii. Sama forma programu skupia się na tym, aby widzowie mogli obejrzeć zachowanie osób zamkniętych w ciasnym domu, bez kontaktu ze światem, skazanych tylko na siebie, jednocześnie ze sobą rywalizujących.

Jak powszechnie zauważono, program staje się nudny i monotonny. Napięcia między uczestnikami jednak wzrastają i jest możliwe, iż wkrótce dojdzie do konfliktu. W obliczu niedawnych plotek o tym, że coraz więcej uczestników myśli o dobrowolnym odejściu, nabiera to zupełnie nowego znaczenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeśli bowiem tendencje się utrzymają, niewykluczone, że program w ogóle nie będzie miał swojego finału, gdyż uczestnicy z własnej woli zrezygnują. Nie jest to mało prawdopodobne, gdy wziąć pod uwagę zarobki uczestników. W poprzednich edycjach mieściły się one w granicach ponad tysiąca złotych tygodniowo, z kolei w tym roku wynoszą one zaledwie... 50 złotych dziennie. Takiej kwoty nie spodziewali się z pewnością nawet ci, którzy zgłaszali swoją kandydaturę.

Mimo wszystko internauci nadal są podzieleni w opinii, czy program ma szansę "odbić się od dna". Zdaniem jednych, nie ma już ratunku, a program może rozpaść się przed jego planowanym zakończeniem. Zdaniem drugich jednak, skandale to rzecz normalna w Big Brotherze i to właśnie sprawi, że program zyska więcej fanów.

  1. Co się dzieje? Magda Gessler bardzo schudła. Przestała jeść TEN produkt. Dietetycy złapali się za głowę!
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Polsat: Nagle podczas występu zmarł artysta na oczach widzów. Niewyobrażalna tragedia
  4. Kolejna uwielbiana postać zniknie z M jak miłość? Lekarze stoczą walkę o jej życie
  5. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

źródło: Telemagazyn

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu