Wielka awantura pomiędzy uczestnikami Big Brothera. Sytuacja wymknęła się spod kontroli

Wielka awantura pomiędzy uczestnikami Big Brothera. Sytuacja wymknęła się spod kontroli Źródło: youtube.com/tvnpl

Big Brother powrócił w wielkim stylu, jednak zapał widzów i uczestników dość szybko opadł, gdy wyemitowano pierwsze odcinki programu. Pojawia się coraz więcej napięć, a do kulminacji doszło niedawno, podczas starcia dwójki uczestników domu Wielkiego Brata.

Big Brother wywołuje skrajne emocje wśród polskiego społeczeństwa, w związku z głośno zapowiadanym uruchomieniem kolejnej edycji. Pomimo ogromnej ilości reklam, zapowiedzi i zainteresowania ze strony widzów, oglądalność pierwszych odcinków okazała się być na dużo niższym poziomie niż zakładali twórcy. W ostatnim czasie pojawiają się nawet dyskusje na temat zakończenia prac nad programem, jednak nie zostały one potwierdzone przez nikogo z pracowników stacji TVN, nawet po odejściu jednego z uczestników.

Jednak wiele wskazuje na to, że rodzące się z tego powodu napięcia w domu Wielkiego Brata są faktem. Dowodem na to jest pewna sytuacja, w której do ostrego konfliktu doszło między Maciejem i Łukaszem. Obaj mężczyźni widocznie mają trudności z tolerowaniem zachowania drugiego.

Big Brother: pierwszy poważny konflikt w programie

Maciej, podczas wizyty w Pokoju Zwierzeń nie miał zamiaru skrywać swojej urazy i tego, co mu nie pasuje w innych uczestnikach. Twierdzi, że wiele osób go denerwuje i, jak mówi "mamy w domu same ameby".

Najbardziej dokuczliwy dla niego był fakt, że jeden z uczestników nie zna podstawowych zasad higieny i nie sprząta po sobie toalety. Dlatego, jako człowiek otwarty postanowił zapytać każdego z osobna, kto jest odpowiedzialny za cały bałagan, który odkrył. Zachowanie Łukasza, który z własnej woli zdecydował się iść ją posprzątać sprawiło, że Maciej wyraźnie zaczął go podejrzewać o "robienie syfu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Konflikt narasta

Z tego względu doszło do niepotrzebnych przepychanek słownych. Wiele osób spodziewało się, iż z tak banalnego powodu może dojść do rękoczynów.

- Nie podoba mi się twoje zachowanie. Ja coś mówię, a ty wychodzisz - mówił Maciej do Łukasza, nie kryjąc już swojego wzburzenia.

Tak bezpośrednia krytyka w obecności innych mieszkańców domu wielkiego Brata nie mogła pozostać bez odpowiedzi.

- Ogólnie to cię nie lubię. Wydaje ci się, że jesteś męski. Moim zdaniem jesteś zaprzeczeniem męskości. Wydaje ci się, że jesteś silny, a tak naprawdę jesteś najsłabszy - zrewanżował się Łukasz.

Konflikt narasta, jednak może się okazać, że nie będzie musiało dojść do jego eskalacji, gdyż Łukasz został nominowany do opuszczenia programu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  2. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. Tragedia na placu zabaw. 2-latek pilnie trafił do szpitala
  5. Żona Zenka Martyniuka jest wściekła! Szokujące nagranie w sieci
  6. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje

źródło: Radio ZET

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News