Wielka awantura pomiędzy uczestnikami Big Brothera. Sytuacja wymknęła się spod kontroli

Wielka awantura pomiędzy uczestnikami Big Brothera. Sytuacja wymknęła się spod kontroli Źródło: youtube.com/tvnpl

Big Brother powrócił w wielkim stylu, jednak zapał widzów i uczestników dość szybko opadł, gdy wyemitowano pierwsze odcinki programu. Pojawia się coraz więcej napięć, a do kulminacji doszło niedawno, podczas starcia dwójki uczestników domu Wielkiego Brata.

Big Brother wywołuje skrajne emocje wśród polskiego społeczeństwa, w związku z głośno zapowiadanym uruchomieniem kolejnej edycji. Pomimo ogromnej ilości reklam, zapowiedzi i zainteresowania ze strony widzów, oglądalność pierwszych odcinków okazała się być na dużo niższym poziomie niż zakładali twórcy. W ostatnim czasie pojawiają się nawet dyskusje na temat zakończenia prac nad programem, jednak nie zostały one potwierdzone przez nikogo z pracowników stacji TVN, nawet po odejściu jednego z uczestników.

Jednak wiele wskazuje na to, że rodzące się z tego powodu napięcia w domu Wielkiego Brata są faktem. Dowodem na to jest pewna sytuacja, w której do ostrego konfliktu doszło między Maciejem i Łukaszem. Obaj mężczyźni widocznie mają trudności z tolerowaniem zachowania drugiego.

Big Brother: pierwszy poważny konflikt w programie

Maciej, podczas wizyty w Pokoju Zwierzeń nie miał zamiaru skrywać swojej urazy i tego, co mu nie pasuje w innych uczestnikach. Twierdzi, że wiele osób go denerwuje i, jak mówi "mamy w domu same ameby".

Najbardziej dokuczliwy dla niego był fakt, że jeden z uczestników nie zna podstawowych zasad higieny i nie sprząta po sobie toalety. Dlatego, jako człowiek otwarty postanowił zapytać każdego z osobna, kto jest odpowiedzialny za cały bałagan, który odkrył. Zachowanie Łukasza, który z własnej woli zdecydował się iść ją posprzątać sprawiło, że Maciej wyraźnie zaczął go podejrzewać o "robienie syfu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Konflikt narasta

Z tego względu doszło do niepotrzebnych przepychanek słownych. Wiele osób spodziewało się, iż z tak banalnego powodu może dojść do rękoczynów.

- Nie podoba mi się twoje zachowanie. Ja coś mówię, a ty wychodzisz - mówił Maciej do Łukasza, nie kryjąc już swojego wzburzenia.

Tak bezpośrednia krytyka w obecności innych mieszkańców domu wielkiego Brata nie mogła pozostać bez odpowiedzi.

- Ogólnie to cię nie lubię. Wydaje ci się, że jesteś męski. Moim zdaniem jesteś zaprzeczeniem męskości. Wydaje ci się, że jesteś silny, a tak naprawdę jesteś najsłabszy - zrewanżował się Łukasz.

Konflikt narasta, jednak może się okazać, że nie będzie musiało dojść do jego eskalacji, gdyż Łukasz został nominowany do opuszczenia programu. 

  1. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  2. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. Tragedia na placu zabaw. 2-latek pilnie trafił do szpitala
  5. Żona Zenka Martyniuka jest wściekła! Szokujące nagranie w sieci
  6. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje

źródło: Radio ZET

Następny artykuł