Karolina wyszła z Big Brothera i ujawnia brutalną prawdę. Burza wokół hitowego show

Karolina wyszła z Big Brothera i ujawnia brutalną prawdę. Burza wokół hitowego show Źródło: Screenshot z youtube.com/tvnpl

Big Brother znowu budzi ogromne kontrowersje. Wszystko z powodu ostatniego odcinka, w którym to odpadła charakterystyczna postać - Karolina Wnęk. W ostatnim wywiadzie z FAKT24 postanowiła zdradzić kulisy programu. Padły wyjątkowo szokujące słowa.

Big Brother to program, który z miejsca stał się hitem TVN. Olbrzymia ilość widzów, a także charakterystyczne postaci powodują, że tabloidy rozpisują się o programie nadzwyczaj często. W ostatnim czasie mieli świetną okazję, aby po raz kolejny wziąć na tapetę kontrowersje, które wywołała jedna z uczestniczek. Karolina Wnęk pożegnała się z programem w ostatnią niedzielę. Nic nie stało więc na przeszkodzie, aby wyznać całą szokującą prawdę, co też postanowiła zrobić w wywiadzie.

Wokół programu Big Brother znowu zrobiło się gorąco. Uczestniczka wyznała, co naprawdę dzieje się w programie

Karolina Wnęk w rozmowie z FAKT24 zdradziła kulisy programu. W ostrych słowach oceniła osobę Igora, który to z każdym tygodniem zaskakiwał wszystkich swoją przemianą. Według Karoliny sprawiał pozór innego człowieka. Okazał się jednak mieć wiele wad, które bardzo uprzykrzyły życie uczestnikom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Postać Igora pozostawię bez komentarza (...), bo się na nim zawiodłam. Okazał się człowiekiem bez honoru. (...) Miałam wrażenie, że (...) przyszedł do programu tylko, aby wygrać. Nie było w tym głębszej intencji. (...) Wiele osób przyszło do programu, aby przeżyć nową przygodę, przeżyć nowe doświadczenia, sprawdzić swoją psychikę, to jak poradzą sobie w nowych okolicznościach, a Igor okazał się człowiekiem, który idzie "po trupach do celu". (...) [Igor - przyp. red.] jest osobą dwulicową i nieszczerą - nie oszczędzała w słowach Karolina Wnęk w rozmowie z redaktorem FAKT24.

Dwulicowość bohatera show TVN

To, co między innymi najbardziej przyczyniło się do tak negatywnej osoby Igora, to jego decyzja o zagłosowaniu na Maćka, którego ten chciał wyeliminować z programu. Igor chciał, aby to on opuścił program, pomimo faktu, że wydawali się być świetnie dogadującymi się towarzyszami.

Według Karoliny zachowanie to było "dwulicowe" i wyraźnie wywołało złość byłej uczestniczki. W tej sytuacji pozostaje tylko pytanie, czy inni uczestnicy mieli podobne obserwacje, czy może są to subiektywne odczucia Karoliny.

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za skandaliczne zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

Źródło: FAKT24

Następny artykuł