Największy sekret Big Brothera wyszedł właśnie na jaw? Widzów wryje w ziemię

Największy sekret Big Brothera wyszedł właśnie na jaw? Widzów wryje w ziemię Źródło: Screenshot z Player/BigBrother

Big Brother to program, który po latach powrócił do TVN-u. Celebryci z poprzednich edycji dzięki uczestnictwu zdobyli ogromną popularność. Początki jednak nie były dla nich łatwe. Ostatnio jedna z byłych uczestniczek programu postanowiła podzielić się z internautami kwotą, jaką miała otrzymać za pobyt w Domu Wielkiego Brata.

Big Brother niedawno się rozpoczął, a już przed ekranami zgromadził ponad 2 miliony widzów. Uczestnicy przez kolejne tygodnie będą walczyć o główną nagrodę pieniężną, która w tej edycji jest póki co tajemnicą. Widzowie zastanawiają się jednak, ile poszczególni uczestnicy otrzymują za dzień "pracy" w nowym show. Gdzieniegdzie w Internecie podane są kwoty. Te mogą zszokować.

Ile zarabiają uczestnicy programu Big Brother?

Jak zdradziła w wywiadzie dla "Wirtualnej Polski" jedna z uczestniczek programu, Monika Goździalska, kiedyś za uczestnictwo w programie przeciętne, tygodniowe wynagrodzenie wynosiło 2 tysiące złotych. Jest to więc naprawdę imponująca kwota. Pomnożona przez cztery daje w końcu 8 tysięcy złotych, a więc kwotę, o której pomarzyć może większość Polaków.

Jak się okazuje w kolejnych edycjach też nie było źle. Monika Goździalska uczestniczyła także w 5. odsłonie programu, a także limitowanej edycji, w której wystąpiły gwiazdy. Warunki finansowe wyglądały wówczas bardzo podobnie lub o wiele lepiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Jak ja byłam w trzeciej edycji, płacono nam pieniądze. Na tamte czasy to był dobry zarobek. Płacono nam 2 tys. zł za tydzień. Jak byliśmy w "Big Brotherze" z gwiazdami, to płacono kilkanaście tys. tygodniowo. Teraz uczestnicy też dostają pieniądze, bo zrezygnowali z prac, mają rachunki. No, ale zarabiają. Nie sądzę, że telewizja płaci nie wiadomo ile, jak spadają stawki za reklamy. Poza tym większość ludzi zgodzi się na udział w programie telewizyjnym nawet za symboliczną kwotę - powiedziała w wywiadzie dla "Wirtualnej Polski".

Wielu widzów zadawało sobie pytanie i o tę edycję. Czy uczestnictwo teraz również jest opłacalne?

Do informacji o dziennym wynagrodzeniu obecnych uczestników dotarła "Wirtualna Polska". Okazało się, że obecnie każdy otrzymuje... 50 zł za dzień. Wygląda więc na to, że w ciągu miesiąca uczestnik otrzymywałby 1100 zł. Jest to względem poprzednich edycji bardzo mała kwota. Nie wiadomo, co wpłynęło na decyzję o tak niskim wynagrodzeniu. Być może producenci bali się, że program nie stanie się hitem tak, jak w poprzednich latach.

Warunki te nikogo jednak nie odstraszyły. W ocenie mediów chętni do udziału zgłaszali się masowo i przyjmowali chętnie także propozycje.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Bogumiła Wander ostro skomentowała słowa Woźniak-Starak. „To szczyt wszystkiego”
  2. Elżbieta Zapendowska z partnerem. Jest od niej 20 lat młodszy! „Nie trzymam go na siłę”
  3. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News