Tak wygląda dom "Big Brothera". Luksus nie z tej ziemi odbiera mowę

Tak wygląda dom "Big Brothera". Luksus nie z tej ziemi odbiera mowę Źródło: tvn.pl

"Big Brother" jeszcze nie wystartował, a już wzbudza gigantyczne emocje. Właśnie wyszło na jaw, jak wygląda dom, w którym zamknięci zostaną uczestnicy programu i trzeba przyznać, że przygotowana dla nich willa robi wrażenie. Na uczestników czekają prawdziwe luksusy.

"Big Brother" jest kultowym reality-show, które zyskało uznanie na całym świecie. Wiele krajów organizowało własne edycje, które również cieszyły się wielką popularnością, na ten krok zatem zdecydowała się także Polska. Format wzbudzał wiele kontrowersji i raz po raz wybuchały wokół niego niesamowite burze, ostatecznie jednak po zniesieniu go z anteny Polacy byli zawiedzeni i przez lata pojawiały się prośby o wznowienie produkcji. 

Teraz w końcu zdecydowano się na ten krok i już 17 marca na antenie TVN 7 po raz kolejny "Big Brother" zagości na naszych ekranach. Nadchodząca premiera wzbudza wielkie emocje, a teraz ujawniono, jak będzie wyglądał dom, w którym zamknięci zostaną uczestnicy. Okazuje się, że będą oni mieli do dyspozycji niesamowicie luksusową willę. 

W jakim domu zamieszkają uczestnicy programu "Big Brother"? 

Jak się okazuje dom, w którym zamieszkać mają uczestnicy, będzie doskonale znany fanom telewizji TVN oraz platformy Netflix. Jest to luksusowa willa stojąca w podwarszawskim Gołkowie, w której nagrywano już 7. edycję "Top Model" oraz serial "1983". Cały obiekt zajmuje kilkaset metrów kwadratowych, a specjalnie dla formatu "Big Brother" wyposażono go w luksusy nie z tej ziemi, które odbierają mowę. Uczestnicy będą mogli korzystać z dwóch basenów oraz jacuzzi, a także różnorodnych udogodnień, które z pewnością zastąpią im to, że są odcięci od mediów społecznościowych. 

Kadry z tego niezwykłego miejsca robią wrażenie. Uczestnicy z pewnością nie będą mogli narzekać tam na nudę, muszą jednak pamiętać, że są bezustannie obserwowani przez liczne i sprytnie umiejscowione kamery. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ile kamer będzie obserwowało uczestników?

Liczba kamer zainstalowanych w nowym domu długo stanowiła tajemnicę, w końcu jednak wyjawiono prawdę. Okazuje się, że cały budynek naszpikowany został 66 kamerami, które sterowane będą automatycznie. Jednocześnie na stronie programu przeczytać możemy, iż zostały one tak rozlokowane, by jak najmniej rzucać się w oczy. Ma to spowodować, że uczestnicy z czasem zapomną o ich istnieniu. 

- Kamery zostały wkomponowane w wystrój wnętrza, dzięki czemu w środku będzie bardziej naturalnie, a uczestnicy będą czuli się bardziej komfortowo. Jednocześnie da to telewidzom możliwość podglądania mieszkańców Domu Wielkiego Brata z różnych, niedostępnych dla standardowych rozmiarów kamery perspektyw - twierdzą twórcy. 

Fot. Facebook/Big Brother Polska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Seniuk z synem. To PRZYSTOJNY i bardzo znany aktor [ZDJĘCIA]
  2. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Nikt się TEGO nie spodziewał!
  3. Wstrząsające słowa polskiego artysty o Janie Pawle II. Katolicy zaniemówili
  4. Zwykli ludzie nie mogą krytykować Gessler. Gwiazda wskazała, kto może
  5. Dzisiaj wieczorem włączcie Milionerów! Jest przeciek, Andrzej przejdzie do historii

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł