Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła chwile grozy w Big Brotherze

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła chwile grozy w Big Brotherze Źródło: screen youtube.com/tvnpl

"Big Brother" gości ponownie na ekranach polskich telewizorów od niespełna dwóch tygodni. Jednak to wystarczyło, aby prowadząca przeżyła prawdziwe chwile grozy.

"Big Brother" po wielu latach nieobecności w ramówkach polskich stacji telewizyjnych powrócić z wielkim hukiem. Już od samego początku program wzbudza bardzo żywe reakcje wśród widzów i internautów oraz nie brakuje związanych z nim kontrowersji. Może to się przekładać na gigantyczny sukces show, ale jak na razie jest jeszcze trochę za wcześnie, aby to stwierdzić. Mimo wszystko w jednym z wywiadów prowadząca program Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, że przeżyła w nim prawdziwe chwile grozy.

Agnieszka Woźniak-Starak nie miała pojęcia co robić podczas transmisji na żywo programu "Big Brother"

Nie da się ukryć, że najnowsza edycja programu spotkała się z bardzo mieszanym przyjęciem ze strony widzów. Jedni uważają, że show zeszło na psy i nic nie przebije pierwszej edycji. Inni natomiast nie narzekają i czerpią radość ze wszystkiego, co widzą na ekranie.

Szczególnie niedzielne odcinki na żywo, podczas których ktoś opuszcza mury domu wielkiego brata, cieszą się zainteresowaniem ze strony Polaków. Jednak tak duże przedsięwzięcie prowadzone na żywo jest bardzo twardym orzechem do zgryzienia dla całej ekipy odpowiadającej za realizację oraz prowadzących, którzy stoją na pierwszej linii frontu.

 - Również ogromnym wyzwaniem jest prowadzenie programu na żywo, bo tam się tyle dzieje, wywraca do góry nogami. Dla mnie ostatni odcinek był chyba najtrudniejszym programem jaki poprowadziłam w życiu, ale to też jest fajne wyzwanie - mówiła prezenterka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Już podczas pierwszego tego typu odcinku Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła chwilę grozy. Wszystko dlatego, że każdy z uczestników miał swoje pięć minut w pokoju zwierzeń podczas nominacji. Jednak osoby wchodzące do pokoju spędziły tam całą masę czasu, a wszystko było pokazywane na żywo. Niestety ramy czasowe programu są nieubłagane i przez to dotychczasowy scenariusz poszedł w diabły.

Prowadząca była zdana jedynie na swoich przełożonych, z którymi miała kontakt przez słuchawkę w uchu i swoje umiejętności. Bez wątpienia nie było to łatwe, ale ostatecznie udało się jej stanąć na wysokości zadania. Miejmy nadzieję, że przy pozostałych eliminacjach pójdzie trochę łatwiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa gwiazda Polsatu w Playboyu. Tego ciała pragną Polacy i zazdroszczą Polki
  2. Agnieszka Chylińska pokazała PRZERAŻAJĄCO chude nogi. Fani boją się o jej życie!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę
  5. Wiemy kiedy i dla kogo będzie 13 emerytura. Haniebne słowa Kaczyńskiego
  6. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News