Ostra awantura pomiędzy TVN a chłopakiem uczestniczki Big Brothera. Stacja twierdzi, że kłamie

Ostra awantura pomiędzy TVN a chłopakiem uczestniczki Big Brothera. Stacja twierdzi, że kłamie Źródło: youtube.com/tvnpl

"Big Brother" jest zdecydowanie jednym z najbardziej kontrowersyjnych programów. Uczestnicy, przebywający w domu Wielkiego Brata są praktycznie odizolowani od świata zewnętrznego. Jak się okazuje, nawet bardziej niż sądzili, o czym świadczy mocny spór, jaki wybuchł pomiędzy stacją TVN a uczestniczką programu.

"Big Brother" z samego założenia ma być kontrowersyjny. Uczestnicy programu, zamknięci w ciasnym domu, pod nadzorem kamer i bez kontaktu ze światem zewnętrznym są świadomi tego, iż ich izolacja jest główną zasadą show. Jednak również mają świadomość, że pewien podstawowy kontakt z bliskimi jest wyjątkiem od tej reguły. Właśnie na tym poziomie wybuchł ostatnio mocny konflikt pomiędzy uczestniczką i jej chłopakiem, a władzami stacji.

Justyna Żak, jedna z bardziej charakterystycznych uczestniczek programu, nie może dobrze wspominać tegorocznych świąt Wielkanocnych. Bardzo rozpaczała, gdy nie otrzymała życzeń świątecznych od swojego chłopaka. Jednak on sam twierdzi, ze takie życzenia wysłał, a winą za nie poinformowanie Justyny o tym fakcie obarcza stację TVN. Czy to oznacza, że stacja rości sobie prawo również do ingerowania w prywatne życie uczestników również poza programem?

"Big Brother": awantura z władzami stacji w roli głównej

Wszyscy inni mieszkańcy domu Wielkiego Brata otrzymali życzenia od swoich najbliższych. Wszyscy prócz Justyny Żak. Jej chłopak zapiera się jednak, że takowe wysłał. Pojawiają się podejrzenia, że jest to umyślne dzieło TVN, gdyż chłopak Justyny, Paweł nie bał się krytykować otwarcie programu w swoich wystąpieniach na żywo.

- To, co ludzie oglądają w głównych odcinkach jest tylko zlepkiem małych prawd, które zlepione w całość mogą stworzyć nieprawdę lub półprawdę. A o tym, co się tam dzieje i co i jak jest pokazywane decydują anonimowi ludzie z produkcji - mówił Paweł w rozmowie z "Faktem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Stacja TVN jednak próbuje się bronić. Twierdzi, że podobnie jak wszystkich innych członków rodziny zapraszała Pawła do nagrania filmiku z życzeniami dla Justyny, jednak ten odmówił. Tłumaczy także fakt nieotrzymania przez Justynę prezentu od Pawła tym, że jedynie jeden uczestnik programu zasłużył na jego otrzymanie.

Konflikt na linii Justyna i Paweł kontra TVN trwa. Widzowie z niepokojem śledzą sytuację, porównując fakty, które pojawiają się w tej sprawie z ostatnią wypowiedzią Jarosława Jakimowicza na temat kulis popularnego reality-show.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Antek Królikowski pokazał dziewczynę! Kim jest piękna Kasia?
  2. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  3. Z ostatniej chwili: Rząd przedłuży rok szkolny. Będzie "ustawa maturalna"
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News