Big Brother: pierwsza awantura w programie
screen player.pl
Karol Zaborowski - 22 Marca 2019

Niewyobrażalna awantura w Big Brotherze. Polały się łzy

"Big Brother" powrócił po wielu latach do polskiej telewizji i mimo że najnowsza edycja dopiero się rozpoczęła, to już byliśmy świadkami pierwszej awantury.

"Big Brother" znany jest doskonale każdemu widzowi. Zwłaszcza pierwsza edycja reality show cieszyła się największą popularnością i to właśnie wtedy poznaliśmy najbardziej ikoniczne postaci do dziś kojarzone z tym programem. Teraz show po wielu latach powróciło do ramówki stacji TVN, a co za tym idzie, wzbudziło poczucie nostalgii u wielu widzów. Uczestnicy dopiero od kilku dni przebywają w Domu Wielkiego Brata, a mimo to pomiędzy dwójką z nich doszło już do poważnej awantury.

Pierwsza awantura w programie "Big Brother"

Ciężko nie odnieść uczucia, że w przypadku najnowszej edycji programu TVN postawił wszystko na jedną kartę. Za pośrednictwem Internetu możemy całą dobę śledzić uczestników programu. Bez wątpienia jest to najbardziej innowacyjna odsłona show w historii polskiej telewizji.

Dieta gwiazdy PolsatuSzostak schudła na tej diecie. Każdy może sobie na nią pozwolić i działa natychmiastowoCzytaj dalej

Równie wiele kontrowersji budzi fakt, że Wielki Brat okazał się... kobietą. Odnośnie do samych uczestników pojawiło się wiele głosów sprzeciwu ze strony internautów, którzy uważają, że wszyscy są pozbawieni jakiegokolwiek charakteru. Jednak ostatnie wydarzenia z domu wielkiego brata zdają się zaprzeczać temu stwierdzeniu, ponieważ byliśmy świadkami pierwszej poważnej awantury. Teraz oczy wszystkich widzów zwrócone są właśnie na Natalię i Maćka. Uczestnik od samego początku nie pałał sympatią do swojej koleżanki z programu i dobitnie dawał to odczuć zarówno jej, jak i innym mieszkańcom.

W końcu pomiędzy dwójką musiało dojść do konfrontacji, a ta nastąpiła przy stole, kiedy to Natalia przysiadła się do Maćka, aby odbyć z nim poważną rozmowę, w której wszystko sobie wyjaśnią.

- Chciałabym wiedzieć, o co ci chodzi - zaczęła Natalia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ola KwaśniewskaOla Kwaśniewska pokazała, jak mieszka. Nie oderwiecie wzroku!Czytaj dalej

Uczestniczka zaczęła się tłumaczyć, że jej zachowanie tylko na pozór wygląda tak, jakby się wywyższała, ale w rzeczywistości tak nie jest. Jednak to nie przekonało Maćka.

- Nie będę z tobą rozmawiał, bo ciągle mi przerywasz. Jesteś wyniosłą egoistką - odpowiedział Maciej.

Dla Natalii było to zbyt wiele. Uczestniczka momentalnie wstała od stołu, dodając, że nie zgadza się na takie zachowanie i udała się do ogrodu, gdzie polały się łzy. Bardzo szybko dołączyła do niej Iza, której Natalia zaczęła się żalić, że przez wszystkich jest źle oceniana. Wygląda na to, że pomiędzy tą dwójką topór wojenny nie zostanie zakopany, póki któreś z nich nie dopadnie. W pokoju zwierzeń nominowali siebie nawzajem.

<

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. 5-miesięczny syn umierał na ich oczach. Okropna tragedia
  4. Niewyobrażalna awantura w Big Brotherze. Polały się łzy
  5. Po raz pierwszy w historii, kultowa komedia dzisiaj w telewizji. TVN będą oglądać miliony
  6. Awaryjne lądowanie samolotu pod Warszawą! Są poszkodowani

Instagram.com/@nataliawrobelofficial/; Youtube/VENUS MILANO | Luxury Disco Strip Night ClubKoszmarne upokorzenie Natalii z Big Brothera. Wyciekły wszystkie najpikantniejsze materiałyCzytaj dalej

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News