Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci

Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci Źródło: Fot. Materiały prasowe "Big Brother" TVN

Big Brother powrócił na ekrany po wielu latach nieobecności. Wielu widzów zastanawia się, czy show będzie się cieszyło podobnym zainteresowaniem, co w 2001 roku. Przy tej okazji liczni fani wspominają celebrytów znanych z pierwszych edycji. Wśród nich była także Anna Baranowska, która 12 lat temu została znaleziona martwa w mieszkaniu partnera i wciąż nie wiadomo, co się z nią stało.

Big Brother bardzo szybko stał się jednym z najpopularniejszych, najbardziej kontrowersyjnych programów w polskiej telewizji. Jego powrót do emisji po latach przerwy wywołał więc ogromne emocje. Skłonił także fanów do odkrycia, co obecnie dzieje się z celebrytami znanymi z poprzednich edycji. Wielu z nich całkowicie odmieniło bowiem swoje życie.

Big Brother: gwiazda pierwszej edycji zmarła przed laty w zagadkowych okolicznościach

Liczni widzowie wciąż zastanawiają się także nad tajemniczą śmiercią znanej z pierwszego sezonu show Anny Baranowskiej. Kobieta została odnaleziona martwa przez partnera w jego mieszkaniu w 2007 roku. Chociaż od tego czasu minęło 12 lat, wciąż nie wiadomo, co doprowadziło do jej przedwczesnej śmierci. Sprawa okazuje cię co najmniej zagadkowa.

- Przybiegł do mnie Grzegorz. Chciał dzwonić po pogotowie. Krzyczał, że z Anną stało się coś niedobrego. Bo gdy wrócił do domu, leżała nieruchomo w łóżku - opowiadał wówczas sąsiad partnera Baranowskiej, także wyraźnie zadziwiony tragiczną sprawą. Śmierć kobiety skomentowali także inni uczestnicy show. - To szok! Jestem wstrząśnięty. Pamiętam Anię bardzo dobrze. Gdy znalazła się w domu Wielkiego Brata, wprowadziła do niego ciepło i humor - dodawał znany w show Janusz Dzięcioł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlaczego zmarła Anna Baranowska? Fani wciąż nie poznali odpowiedzi

Jak powszechnie wiadomo, uczestniczka "Big Brothera" miała zostać poprzedniego dnia napadnięta pod jednym z bloków mieszkalnych w Lublinie. Chociaż trafiła do szpitala z urazami głowy, wypisała się na własne życzenie i nie chciała zgłosić sprawy policji. Według przedstawicieli służb do śmierci Baranowskiej nie doprowadziły jednak działania osób trzecich. Dziennikarze "Faktu" twierdzili, że udało im się dotrzeć do informacji, zgodnie z którymi celebrytka zmarła przez zatrucie śmiertelną dawką alkoholu. Sprawa do tej pory nie została jednak oficjalnie wyjaśniona, a fani "Big Brothera" nie dowiedzieli się, z jakiego powodu gwiazda odeszła zdecydowanie przedwcześnie. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Dominice Gwit puściły wszystkie hamulce! Nikt nie sądził, że może zrobić coś TAKIEGO! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co pokazała
  2. Ile zarabia Marzena Rogalska? Gwiazda TVP dostaje OBRZYDLIWIE wysoką wypłatę. Opadną wam szczęki na widok tych kwot!
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci
  6. Prawie rok po śmierci Kory na jaw wychodzą okropne szczegóły. Nie tak wyobrażali sobie ostatnie pożegnanie

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł