Agnieszka Woźniak - Starak rusza z własnym biznesem. W Big Brotherze płacą za mało?

Agnieszka Woźniak - Starak rusza z własnym biznesem. W Big Brotherze płacą za mało? Źródło: fot.youtube.com/tvn

Big Brother oszczędził na wynagrodzeniu Agnieszki Starak - Woźniak? Po najnowszym oświadczeniu gwiazdy, z którego wynika, że ikona telewizji TVN zakłada własną firmę, fani zaczęli zastanawiać się, czy projekt, jakim jest reality-show telewizji TVN 7 jest mało opłacalnym zajęciem dla prowadzącej programu.

Prowadzenie tegorocznej edycji programu "Big Brother" jest wyjątkowo ciężkim doświadczeniem. Reality show jest atakowane przez obserwatorów polskiego show-biznesu, a widzowie już dawno przestali interesować się programem, przez co wyniki jego oglądalności są dosyć niskie. Agnieszka Woźniak-Starak, która prowadzi program, zamiast skupić się na swoich obowiązkach w telewizyjnym studiu TVN7 oznajmiła, że otwiera własny biznes. Fani twierdzą, że może być to spowodowane faktem niepowodzenia produkcji.

Twórcy show "Big Brother" mało płacą? Agnieszka Woźniak-Starak otwiera własny biznes

Nie zważając na fakt tego, że program "Big Brother" ma w domyśle potrwać jeszcze do czerwca, to prezenterka TVN zaczęła snuć plany i wizje dotyczące swojej przyszłości. Jak przyznała osoba z otoczenia ikony telewizji, kobieta, poniekąd rozczarowana swoim udziałem w niecieszącym się sławą programie, postanowiła całkowicie zmienić swoje życie i zainwestować pieniądze w otwarcie ekskluzywnego lokalu gastronomicznego.

- Jest teraz bardzo zaangażowana w tworzenie nowego lokalu, który będzie mieścić się w domu aukcyjnym w samym centrum Warszawy. Stwierdziła, że skoro sama uwielbia przesiadywać w modnych knajpkach i wie o nich sporo, to warto otworzyć coś własnego. - ujawnia w "Fakcie" osoba z otoczenia prezenterki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy lokal odniesie sukces?

Mimo braku komentarza ze strony samej zainteresowanej, to znajoma jej osoba wyjawiła, że cała rodzina Staraków zaangażowana jest w utworzenie projektu. W realizacji marzeń pomaga jej mąż, jak i teściowa, która bacznie czuwa nad powodzeniem planowanego, francuskiego bistro.

- Teściowa pomaga jej w wystroju wnętrz. Pani Ania ma świetny gust i Aga bardzo liczy się z jej zdaniem. - ujawnia informator gazety.

Fani Agnieszki Woźniak -Starak nie mogą doczekać się otwarcia nowego biznesu gwiazdy. Ich entuzjazm studzi krytyk kulinarny Maciej Nowak, który uważa, że celebryci nie powinni otwierać własnych lokali gastronomicznych.

- To zajęcie dla zawodowców. Kilka lat temu była moda, że ludzie mediów, z agencji reklamowych, którzy zarobili dużo pieniędzy, dla kaprysu otwierali restauracje. I w zasadzie wszystkie padły - powiedział ekspert.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Patryk dalej jest w śpiączce. Materiał DDTVN łamie serce
  4. Syn Katarzyny Dowbor publicznie o jej testamencie i majątku dla zwierząt. "Jak możesz?!"
  5. Internauci błagają dzieci Wiśniewskiego: "Nie idźcie w ślady ojca"

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News