Był gwiazdorem "Big Brothera", teraz jest jasnowidzem. Jego wizja dla wszystkich Polaków jest przerażająca

Był gwiazdorem "Big Brothera", teraz jest jasnowidzem. Jego wizja dla wszystkich Polaków jest przerażająca Źródło: Instagram / wojciechglanc

"Big Brother" dał mu popularność, choć mężczyzna szybko pożegnał się z programem. Dzisiaj jest jasnowidzem, jego wizje na nadchodzące miesiące są niezwykle niepokojące.

"Big Brother" był to pierwszy program telewizyjny, w którym mężczyzna brał udział. Później wystąpił również w innym show pt. "Mam Talent". Kiedyś był brzuchomówcą, dzisiaj jest tarocistą i  jasnowidzem. Jego wizja dla Polski na najbliższe miesiące jest bardzo niepokojąca, niewiele w niej optymizmu. 

"Big Brother" sprawił, że mężczyzna stał się rozpoznawalny

Do domu Wielkiego Brata Wojciech Glanc wszedł razem ze swoją lalką - Eustachym. Brzuchomówca pojawił się w drugiej edycji popularnego show, jednak szybko pożegnał się z programem. Później spróbował swoich sił również w "Mam Talent", ale i tam nie odniósł sukcesu. Przygnębiony porażką, rozpętał w internecie prawdziwy skandal, informując, że w dniu finału talent show popełni samobójstwo. Został odwieziony do szpitala psychiatrycznego, a po latach wytłumaczył swoje zachowanie w wywiadzie z portalem "Fakt 24".

– To była afera na całą Polskę. Moja prowokacja uruchomiła pewne luki prawne. Według ówczesnych przepisów dotyczących ochrony zdrowia psychicznego, każdy mógł zgłosić do prokuratury, że jest zaniepokojony twoim zachowaniem i że według niego zagraża ono twojemu zdrowiu i życiu. W tej sytuacji policja była zobowiązana do reakcji i doprowadzenia mnie na obserwację do szpitala - powiedział mężczyzna.

Uczestnik "Big Brothera" jest dzisiaj jasnowidzem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziś Wojciech Glanc jest tarocistą i jasnowidzem. na początku 2020 roku udzielił wywiadu w "The Fed". Podał w nim swoje wizje na nowy rok, które nie są zbyt optymistyczne. Sporo z nich dotyczy Polski. 

- Wchodzimy coraz bardziej w czasy, gdy maszyny będą zastępować człowieka, a człowiek przestanie być potrzebny. W roku 2020 w wielu krajach, w tym w Polsce zauważymy potężne fale bezrobocia wywołane właśnie tym czynnikiem. Z jednej strony dobrze, z drugiej źle. Niestety. Proporcje złych przeczuć zwiększyły się i to bardzo - wyznał jasnowidz. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zostawili dzieci na lotnisku, chcieli lecieć bez nich. Jedno mogło być zarażone wirusem z Chin
2. Fatalne wiadomości o Pawle Królikowskim, operacja zakończyła się katastrofą. Dramat rodziny dopiero się rozpoczyna

Kiepskie informacje Glanc przekazał również Jarosławowi Kaczyńskiemu. Mężczyzna przewiduje, że już niedługo może nastąpić koniec rządów prezesa Prawa i Sprawiedliwości. 

- Kryzysy, o których mówiłem, dotkną wszystkich - kraje bogate i kraje biedne. I każdy kraj będzie skupiony na sobie, a nie na podrygach dyktatorskich za ścianą. Wiem, że wielu się oburzy na to, co teraz powiem, ale pojawi się światełko w tunelu. Mam silne przeczucie, że nadchodzi permanentny koniec Jarosława. Moim zdaniem on i tak żyje "na kredyt" u Matki Natury. 27 lutego lub 28 lutego to znacząca data dla tego pana - powiedział Wojciech Glanc.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Włożyła swoich synów do piekarnika i go uruchomiła. Chwilę później stało się najgorsze, co można sobie wyobrazić
  4. Już niedługo spadnie śnieg, jednak prawdziwe szaleństwo zacznie się dopiero potem. Synoptycy łapią się za głowy
  5. Nie przyjęli księdza po kolędzie. Później dostali list, który budzi wściekłość

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News