Oglądał Big Brothera i zobaczył u uczestniczki niepokojący objaw. Diagnoza niemal ją załamała

Oglądał Big Brothera i zobaczył u uczestniczki niepokojący objaw. Diagnoza niemal ją załamała Źródło: Pixabay.com renateko

Big Brother uratował jej życie. Jeden z widzów popularnego programu zauważył u uczestniczki reality show niepokojący objaw. Kiedy gwiazda usłyszała diagnozę, niemal się załamała. Sama nigdy nie zwróciła na to uwagi.

Big Brother nie tylko przyniósł jej sławę i popularność, ale również uratował gwieździe życie. Jeden z widzów słynnego programu dostrzegł u uczestniczki show niepokojący objaw. Kiedy celebrytka usłyszała diagnozę, nie mogła uwierzyć. Sama niczego nie zauważyła.

Big Brother uratował jej życie, gwiazda nie miała pojęcia o chorobie

Bree Amer pojawiła się w australijskiej edycji programu Big Brother w 2014 roku, a później powróciła do telewizji jako jedna z prowadzących piątkowe wieczory na żywo z popularnym reality show. Podczas jednego z występów gwiazdy w telewizji, widz programu dostrzegł na jej szyi niepokojący guz.

- Kiedy odwróciłam głowę, z szyi wysunął się guz. Miałam półtora calowego guza, którego nigdy nie zauważyłam - wyznała Bree Amer.

Zaniepokojony widz był lekarzem. Po zauważeniu guza próbował skontaktować się z gwiazdą za pomocą linii telefonicznej do programu, za pomocą której przeprowadzono konkursy dla widzów. Mężczyzna wydał około 200 dolarów, jednak nie udało mu się dodzwonić do prowadzących i ostrzec młodej gwiazdy.

Widz Big Brothera zauważył u gwiazdy niepokojący guz na szyi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna próbował skontaktować się z gwiazdą przez około rok. W końcu udało się ją ostrzec, a wszystko dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności. Jeden ze współpracowników Bree przyszedł na wizytę do gabinetu lekarza, wtedy mężczyzna podzielił się z nim swoimi obawami i poprosił, by przekazał je celebrytce.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP właśnie przekazała wiadomość, spełnił się najczarniejszy scenariusz. Potwierdziła się informacja o śmierci zakażonej siostry

2. Chcieli uratować swojego przyjaciela. W tragicznym wypadku zmarła ósemka dzieci

Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała, jednak przy kolejnej wizycie u swojego lekarza, wspomniała mu o ostrzeżeniu, które otrzymała. Ten zlecił badania, które potwierdziły, że w tarczycy Bree rozwinął się nowotwór. Gwiazda nie mogła uwierzyć w diagnozę, poddała się leczeniu, a teraz na bieżąco monitoruje stan swojego zdrowia. Jest wdzięczna widzowi za ostrzeżenie, które prawdopodobnie uratowało jej życie.

- Miałam dwie operacje i radioaktywne leczenie jodem. Miałem szczęście, że się ze mną skontaktował - wyznała gwiazda Big Brothera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  2. Kim był ojciec Roberta Lewandowskiego? Mężczyzna zmarł, gdy "Lewy" był nastolatkiem
  3. Córka Eleni zmarła 26 lat temu. Dziś widok jej grobu dla wielu jest przytłaczający
  4. Władze potwierdziły, częściowa kwarantanna wraca w trybie natychmiastowym. Wiadomość najwyższej wagi z sąsiadującego z Polską kraju
  5. Niemal wszyscy Polacy masowo piją ją codziennie. Mało kto wie, że jest trucizną, która dewastuje nasz organizm
  6. Zenek Martyniuk obchodzi dziś urodziny. Nie uwierzycie, ile ma lat

Źródło: Mirror

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News