Wygrał 100 tysięcy złotych w Big Brotherze, tuż przed świętami został bez grosza. Co się stało z pieniędzmi?

Wygrał 100 tysięcy złotych w Big Brotherze, tuż przed świętami został bez grosza. Co się stało z pieniędzmi? Źródło: youtube/Jastrząb Post

Zwycięzca siódmej edycji programu Big Brother, Kamil Lemieszewski, mimo, że niedawno wygrał 100 tysięcy złotych, przed świętami został bez pieniędzy. Wiele osób zastanawia się, co stało się z wygraną kwotą.

Słynne reality show Big Brother pozwala zwycięzcy nie tylko mieć swoje 5 minut i szansę na wejście do show-biznesu, ale także wygrać niemałą nagrodę pieniężną. Po sukcesie szóstej edycji, która była wielkim powrotem programu po latach, zdecydowano się na zorganizowanie siódmego sezonu. Tym razem nagrodę zgarnął Kamil Lemieszewski. Okazało się, że mimo okazałej wygranej, nie ma pieniędzy przed świętami.

Zwycięzca programu Big Brother został bez grosza przed świętami

Niewątpliwie zwycięzca siódmej edycji Big Brother jest osobą, za którą trudno nadążyć. 36-latek kształcił się na pielęgniarza i położnika, choć sam interesuje się antropologią kultury i antykiem. Z kolei zawodowo ma doświadczenie jako aktor, statysta, kaskader, barman, a nawet cyrkowiec. Epizodycznie pojawił się nawet w dwóch spin-offach popularnej serii filmów Gwiezdne Wojny. To też dziwi fakt, że osoba o tak wielu talentach przed świętami znalazła się w tak trudnej sytuacji.

W jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że za pasem święta, a on został bez grosza. Okazuje się, że Kamil Lemieszewski sam nie spodziewał się, że dojdzie do takiej sytuacji. Zdradził, że jest zaskoczony, że będą takie problemy z pieniędzmi przyznawanymi za udział i zwycięstwo w programie Big Brother.

Jak do tego doszło? Kamil Lemieszewski przyznaje, że ma swoje finansowe cele

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jestem bardzo zaskoczony, bo za chwilę są święta, a ja zostałem bez grosza, bo nie zostałem nawet opłacony za pobyt w domu Wielkiego Brata i moją grę aktorską tam na miejscu. Ta nagroda wpłynie za kilka miesięcy i zobaczymy... - powiedział zwycięzca programu Big Brother dla magazynu Party.

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia Cichopek jest w ciąży? Nowe zdjęcia mówią WSZYSTKO
 
2. Nie żyje legenda piłki nożnej. Grał w historycznym remisie Polaków na Wembley

Wygląda więc na to, że Kamil Lemieszewski na wypłatę jeszcze trochę poczeka. Na pewno będzie miał na co ją wydać, bo jak sam przyznał, ma już swoje plany. Chce część pieniędzy przekazać na celę charytatywne, chciałby zapewnić Polakom za granicą dostęp do książek w ich ojczystym języku. Ponadto planuje realizacje krótkich filmów o polskich bohaterach narodowych, gdyż chce promować polską kulturę za granicą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Pierwszy dzień zimy zaskoczył nawet synoptyków. IMGW już szykuje się do wydania alertów pogodowych
  4. Syn Maryli Rodowicz wypowiedział się na temat rozwodu rodziców. Bolesne słowa dla każdej matki
  5. Na Pomorzu tata zabił 5-letnią Milenkę. Nie poszedł do więzienia, mieszkańcy zamarli

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News