Big Brother nie został hitem
YouTube - tvnpl
Piotr Bernaciak - 18 Czerwca 2019

Woźniak-Starak oszukała wszystkich widzów Big Brothera. Wszystko, na co patrzyliśmy, było kłamstwem

Big Brother nie stał się wielkim hitem, choć liczyli na to wszyscy widzowie, którzy po latach znów zasiedli do oglądania znanego programu. Jego prowadząca ujawnia, że oszukała widzów. To, co widzieliśmy, było zwyczajnym kłamstwem.

Big Brother wrócił na antenę TVN po wielu latach i miał okazać się programem, który znów przyciągnie widzów przed telewizory. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna. Oglądający nie byli tak chętni do oglądania formatu, który w ostatnich latach spowszedniał im poprzez emisję podobnych programów tego typu, które również zdobyły wielki rozgłos.

Jedna z gwiazd, które pojawiały się w znanym programie produkowanym przez TVN, postanowiła wypowiedzieć się na temat tego, co działo się na planie. Przy okazji ujawniła jedną tajemnicę, która do tej pory zastanawiała widzów z całej Polski. Po ujawnieniu sekretu fani programu Big Brother nie będą zachwyceni, okazało się bowiem, że od dłuższego czasu żyli w błędzie.

Krzysztof Jackowski, prawda o jego przepowiedniachDziennikarze dobrali się do Krzysztofa Jackowskiego. Ujawniono całą prawdę o jego wizjachCzytaj dalej

Big Brother wrócił na antenę po kilkunastu latach

Agnieszka Woźniak-Starak należy do grona celebrytów, którzy pracowali przy znanym programie. Znana prezenterka odpowiedziała w wywiadzie na pytania dotyczące czasu spędzonego na planie. W pewnym momencie została zapytana o to, czy możemy spodziewać się kolejnej edycji show po wynikach, które bardzo różniły się od oczekiwanych.

- Nawet gdyby chcieli mnie wyrzucić to się po prostu nie dam i poprowadzę ten program! Decyzje chyba zapadły. Nikt mi wprawdzie tego nie potwierdzał, ale czuję w kościach, że to wszystko idzie w dobrym kierunku - powiedziała Woźniak-Starak.

Przy okazji znana prowadząca wypowiedziała się na temat, który bardzo interesował widzów. Chodzi o sprawę jej rzekomego konfliktu z Małgorzatą Ohme, o którym w ostatnim czasie rozpisywały się media. Prezenterka zaskoczyła widzów swoim szczerym wyznaniem, okazuje się bowiem, że wszystko, na co patrzyliśmy, było kłamstwem.

Gwiazda show Big Brother zaskoczyła widzów

Okazuje się, że kobiety wcale nie są pokłócone, a jest to jedynie wersja dla widzów.

- My się bardzo lubimy i bardzo też lubimy nabierać ludzi czasami. Zobaczyłyśmy, że można wykreować konflikt z niczego, ona nie przekręciła przecież mojego nazwiska, tylko nie dodała członu. Mnie nawet przez myśl nie przeszło, że ktoś to wychwyci, bo między nami nie było nawet jednej negatywnej emocji. Po tej sytuacji pomyślałam sobie, kurczę idźmy za ciosem - mówi Agnieszka Woźniak-Starak.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

.Marta Kaczyńska wolałaby o tym nie mówić. Na jaw wyszły jej największe sekrety rodzinne, zdębiejecieCzytaj dalej

- Ta akcja ze spinką narodziła się spontanicznie. Najśmieszniejsze jest to, że Ohme można namówić na wszystko! I ona jest pierwsza do robienia głupich rzeczy. Kombinowałyśmy i stwierdziłam, że powiem, że mi ukradła spinkę. No i poszło. Chciałam sprawdzić czy to takie łatwe, czy jesteśmy w stanie łyknąć, że dwie dorosłe kobiety na wizji mogą pokłócić się o spinkę - dodaje prowadząca program TVN.

Z pewnością wielu widzom nie spodoba się, że prezenterki od dawna udawały przed kamerami, a cały konflikt okazał się kłamstwem, który jedynie zwiększał popularność show.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nic dziwnego, że były prezydent stracił dla niej głowę. Zdjęcie 24-letniej Jolanty Kwaśniewskiej rozgrzewa do czerwoności
  2. Straszna choroba i potężne długi! Wielki dramat gwiazdora TVN
  3. Do sieci trafiło prywatne zdjęcie Pawła Domagały z żoną. Będziecie przecierać oczy ze zdumienia
  4. Rodzina jest zdruzgotana. Polsat przekazał najgorsze możliwe informacje, nie żyje Szymon

Elżbieta JaworowiczJaworowicz nie mówiła całej prawdy o sobie. Jej kilka intymnych sekretów wbija w fotel!Czytaj dalej

źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News