Skandal przed oficjalnym początkiem kolejnego "Big Brothera". Zdjęcie wywołało burzę w sieci, internauci twierdzą, że to dowód "ustawki"

Skandal przed oficjalnym początkiem kolejnego "Big Brothera". Zdjęcie wywołało burzę w sieci, internauci twierdzą, że to dowód "ustawki" Źródło: Screen/YouTube/TVNpl

"Big Brother" to ustawiony program? Wielu internautów jest oburzonych po ostatnim zdjęciu, które zostało opublikowane przez jednego z uczestników najnowszej edycji.

"Big Brother" po raz kolejny będzie musiał tłumaczyć się z wpadki jednego z uczestników, a przynajmniej tak twierdzą internauci, którzy publikację Seweryna interpretują jednoznacznie. Czy program TVN rzeczywiście jest jednak ustawiony?

"Big Brother" jest ustawiony? Zdjęcie Seweryna jest bardzo podejrzane

Obecnie trwa głosowanie, w którym spośród trzech uczestników - Martyny, Wiktorii i Seweryna - można wyłonić jednego zwycięzcę, który "wejdzie do Domu Wielkiego Brata". Koszt sms-a to 3,68 zł. Choć internauci chętnie biorą udział w głosowaniu, to, jak wskazują fani programu, ich głosy w rzeczywistości mogą zwyczajnie nic nie znaczyć. Skąd takie wnioski?

Chodzi o zdjęcie Seweryna, który opublikował fotografię z pustą walizką, a także dołączony do zdjęcia opis, który przez wielu fanów został zinterpretowany w jeden sposób - Seweryn jest zwycięzcą i przygotowuje się właśnie do wyjazdu, choć głosowanie stacji TVN wciąż jeszcze trwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Ostatnie chwile z telefonem, zegarkiem, internetem... - napisał ze smutkiem Seweryn.

Według fanów zdjęcie jest dowodem na to, że program jest ustawiony, a producenci już dawno temu podjęli decyzję o wszystkim, co ma wydarzyć się w programie.

 - Obyś jak najdłużej wytrwał w programie BB - napisała jedna z fanek.

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach
2. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok

Choć zdjęcie z walizką, a także sam opis mogą sugerować, że Seweryn faktycznie będzie uczestnikiem kolejnego programu "Big Brother", to jednak inni fani twierdzą, że jego fotografia ma jedynie wprowadzić wszystkich w błąd, a w rzeczywistości uczestnik nie pojawi się już w produkcji TVN. Jaka jest prawda? W tej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zaczekać do końca głosowania. Widzowie wciąż mogą wybrać uczestnika na oficjalnej stronie programu.

Fot. instagram/seweryn_sroka

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV w niziutkiej cenie Advertisement
  2. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  3. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  4. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  5. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  6. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł