Gwiazda "Big Brothera" już tego nie ukrywa. Głośny coming-out

Gwiazda "Big Brothera" już tego nie ukrywa. Głośny coming-out Źródło: youtube/tvnpl

"Big Brother" sprawił, że usłyszała o niej cała Polska. Gwiazda programu szybko przysporzyła sobie wielu sympatyków wśród widzów, a pogłoskami na jej temat żyje wielu internautów. Teraz wyjawiła swoją orientację seksualną.

"Big Brother" w ostatnim czasie zaczął się rozkręcać. Odpadają kolejni uczestnicy, a widzowie dowiadują się coraz to pikantniejszych szczegółów na temat życia pozostałych uczestników. Teraz jednak fani programu mogą być w ciężkim szoku. Jedna z uczestniczek zrobiła coming-out.

"Brother" uczynił ją sławną. Teraz szokuje swoich fanów

W domu Wielkiego Brata odbywał się "tydzień wywiadowczy" w ramach którego uczestnicy dowiadywali się nieznanych faktów o innych mieszkańcach domu. Gdy dotarli do akt Magdaleny Wójcik, to zdębieli, gdyż okazało się, że jest biseksualna. Z dokumentów wynikało, że w wieku 19 lat uczestniczka była w związku z osobą tej samej płci, dopiero później związała się na dłużej z mężczyzną. Ponadto wśród jej partnerek seksualnych znalazła się jeszcze jedna kobieta.

Magda Wójcik przyznała się, że ma tendencję do zakochiwania się w gejach. Przyznała, że jej były chłopak był osobą zniewieściałą, choć heteroseksualną. Podobno robił sobie lekki makijaż i oglądał w telewizji programy o rodzinie Kardashian. Ponadto miał się kompletnie nie znać na piłce nożnej, co uczestniczka uznała za objaw zniewieścienia.

Magda Wójcik nie była jedyną uczestniczką, która miała coming out na antenie

Jak się okazało, 31-latka nie była jedyną mieszkanką domu Wielkiego Brata, która miała relacje z osobami tej samej płci. Do swojej homoseksualnej przygody przyznał się także Bartek Boruc, który wyjawił, że we wczesnej młodości całował się z mężczyzną.

Dodatkowo wśród uczestników od dłuższego czasu wiadomo o orientacji seksualnej Łukasza Darłaka. 26-latek był niegdyś związany ze znanym publicystą, Michałem Witkowskim. Jak sam Darłak przyznał, nie jest jednak homoseksualny, a biseksualny (choć bliżej mu do bycia gejem). 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Big Brother" nie był jej pierwszym programem

Co ciekawe, Magdalena Wójcik trafiła już niegdyś przed telewizyjne kamery. Udało jej się wystąpić w "Warsaw Shore" gdzie trafiła do domu uczestników podczas jednej z imprez. Wygląda na to, że 31-latka ma naprawdę spore parcie na szkło.

Ponadto, Magda ma sporo znajomych wśród celebrytów. W internecie krążą jej zdjęcia ze wspólnych imprez z Dawidem Kwiatkowskim czy Maffashion. Być może "Big Brother" będzie jej trampoliną do wielkiej kariery, ale trzeba przyznać, że znajomości w show biznesie ma już całkiem spore.

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Po 9 latach Rosjanie wskazali winnego katastrofy smoleńskiej
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina

Źródło: Plejada

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu