Gwiazda Big Brothera miała wypadek. Widać krew

Gwiazda Big Brothera miała wypadek. Widać krew Źródło: instagram.bigbrother.tvn7/

"Big Brother" przyniósł jej sławę, a ona coraz chętniej chwali się swoim życiem w mediach społecznościowych. Już po opuszczeniu domu Wielkiego Brata zamieściła tam wstrząsającą informację. Miała niespodziewany wypadek i niestety polała się krew.

"Big Brother" sprawił, że cała Polska o niej usłyszała. Teraz wszyscy fani przeżywają wraz z nią ten potworny wypadek. Uczestniczka show TVN przeżyła coś niespodziewanego i wyglądającego naprawdę nie najlepiej. Widać nawet krew. 

Uczestniczka programu "Big Brother" miała wypadek

Magda Wójcik jest zwyciężczynią najnowszej edycji telewizyjnego show, zatem nic dziwnego, że jest obecnie najbardziej rozchwytywaną, wschodzącą celebrytką. Z każdym dniem przybywa nie tylko dziennikarzy, chcących przeprowadzić z nią wywiad, ale przede wszystkim fanów, którzy tylko marzą, by móc ją spotkać. Ostatnio właśnie pojawiła się pierwsza, najlepsza okazja do tego, by zamienić z Madzią choć słowo i zrobić sobie z nią zdjęcie. Uczestniczka wybrała się na świetnie wszystkim znanego Open'era, gdzie zawitała już nie jako zwykły uczestnik festiwalu, a prawdziwa gwiazda. 

Wójcik od samego rana poświęcała czas na przygotowania, czym oczywiście chwaliła się na swoim InstaStory. Niespodziewanie, na jednej z relacji pokazała, że tuż przed imprezą uległa wypadkowi. Pokazała rozcięty palec, z którego sączyła się krew. Magda zdradziła, że do tego bez wątpienia bolesnego zdarzenia doszło podczas otwierania paczki z orzeszkami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jej obecność na festiwalu zawisła na włosku 

Choć przez kilka chwil powiało grozą, fani zwyciężczyni "Big Brothera" mogli odetchnąć z ulgą, bowiem ich ulubienica miała pod ręką plaster, którym szybko opatrzyła swoją ranę. Dzięki temu, mogła ponownie oddać się w wir przygotowań, by ostatecznie udać się na festiwal i bawić się w gronie przyjaciół.

Ci, którzy mieli nadzieję spotkać ją podczas Open'era, nie wykluczone, że poznali przy okazji również inne gwiazdy. Jak mogliśmy już się przekonać, Magda bardzo dobrze zna się między innymi z Julią Wieniawą czy Dawidem Kwiatkowskim, więc może to właśnie w ich towarzystwie oddała się festiwalowemu szaleństwu.  

instagram/madzia.offcial/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Potężny wybuch gazu w zachodniej Polsce. Przerażające informacje TVP: Wieżowiec zajął się ogniem
  4. Miało być dużo kokainy. Co ostatecznie zaszło między Bieniukiem a Sylwią Sz.? "Nie wiedziałam, że on to nagrywa"
  5. Anja Rubik przyszła na imprezę Vogue z całkiem nagimi piersami. Tak, CAŁKIEM nagimi
  6. Jak wygląda córka Katarzyny Dowbor? Mama opublikowała zdjęcie, 20-latka zachwyca urodą

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News