Skandal w "Big Brotherze". Zmusili uczestniczkę, by przed kamerami obejrzała film, w którym ją gwałcili

Skandal w "Big Brotherze". Zmusili uczestniczkę, by przed kamerami obejrzała film, w którym ją gwałcili Źródło: Screen YouTube

Big Brother nadal bije rekordy popularności w wielu krajach, ale to, co zrobili producenci jednej z edycji, jest nie do przyjęcia. Internauci nie pozostawiają na nich suchej nitki. Wielki Brat dosadnie zmusił uczestniczkę, by obejrzała scenę własnego gwałtu.

Big Brother stracił wielu wiernych widzów, a producenci otrzymywali wiadomości pełne wyzwisk i próśb opamiętania się. Fani show nie mogli pojąć, jak można zmusić kobietę, by oglądała pod okiem kamer jak została wykorzystana.

W programie Big Brother doszło do gwałtu

Producenci programu Big Brother zostali wręcz zlinczowani przez internautów, kiedy na jaw wyszły niepublikowane dotąd materiały. Na wideo, które jest jednym z nieemitowanych materiałów, doskonale widać, że uczestniczka show została zmuszona do oglądania sceny gwałtu - inny uczestnik wykorzystał ją seksualnie, gdy była mało świadoma.

Hiszpański dziennik "El Confidencial" nagłośnił wydarzenia, które rozegrały się w listopadzie 2017 roku. Uczestniczka Big Brothera, Carlota Prado, została zaproszona do pokoju zwierzeń. Tam "Wielki Brat" w obecności kamer zaprezentował jej materiał wideo z feralnej nocy. Kobieta musiała oglądać swój własny gwałt, a kamery nagrywały każdą jej reakcję. Carlota błagała, by wyłączyć wideo i telewizory, ale Wielki Brat odpowiedział jasno: "Sądzimy, że musisz to zobaczyć, Carloto".

Carlota zniknęła z programu na 5 dni, zawiadomiono policję

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chodzi o sytuację z nocy 4 na 5 listopada 2017 roku. Wtedy to uczestnicy imprezowali przy dużej ilości alkoholu. Carlota miała potem zostać odprowadzona do pokoju przez José Maríę Lópeza, innego z uczestników show, z którym nawiązała bliższą relację. Ten wszedł do pokoju razem z nią i widocznie chciał czegoś więcej. Mimo, że Carlota zdecydowanie się temu sprzeciwiała, José miał wejść do jej łóżka i współżyć z nią przez kilka minut. Jego poczynania zostały dopiero przerwane przez jedną z osób z produkcji, która przez głośniki kazała mu opuścić pokój Carloty.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

Następnego dnia José jak gdyby nigdy nic zjadł śniadanie z kobietą i powiedział jej, że tylko odprowadził ją do łóżka. Dopiero w pokoju zwierzeń naszpikowanym kamerami Carlota obejrzała bulwersujące nagranie. Zaoferowano jej wtedy pomoc psychologa, a kobieta opuściła program na 5 dni, by przepracować całe wydarzenie pod okiem specjalisty. Sam fakt gwałtu został zgłoszony na policję przez producentów i mężczyzna został wyrzucony z Domu Wielkiego Brata. Jednak to, w jaki sposób Carlota dowiedziała się o tym, co ją spotkało jest nie do przyjęcia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. Podczas transmisji live Kononowicza doszło do ohydnej obrazy LGBT. Policja zatrzymała mężczyznę
  5. W 2020 roku ZUS zabierze ci FORTUNĘ. Składki zjedzą sporą część twojej pensji

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News