Jego kultowy przebój śpiewali kiedyś wszyscy. Dziś nie przypomina siebie

Jego kultowy przebój śpiewali kiedyś wszyscy. Dziś nie przypomina siebie

"Biełyje rozy" zna niemal każdy. Wykonawcę przeboju - niestety nie każdy. Nieprawdopodobna przemiana popularnego muzyka spowodowana była pewnym wydarzeniem z życia. Jaki jest dziś Jurij Szutanow?

"Biełyje rozy" Polacy usłyszeli po raz pierwszy w w latach 90-tych. Hit rosyjskiego muzyka natychmiast zawładnął listami przebojów. Do dziś hit rozbawia Polaków podczas imprez.

"Biełyje rozy" wciąż na topie. Co wiemy o rosyjskim autorze piosenki?

W latach 90-tych był nastolatkiem. Wtedy też stanął po raz pierwszy na scenie i udowodnił, że świetnie się sprawdza jako artysta estradowy. Łaskowyj Maj - zespół, którego był liderem, zyskał ogromną popularność na całym świecie. Dziś dojrzały muzyk wygląda zupełnie inaczej. Gdy grupa rozpadła się, on postanowił kontynuować swoją solową karierę. Wydarzenie to tak bardzo zmieniło jego image, że dziś nie przypomina siebie sprzed lat. Inna postura, diametralnie odmieniona fryzura. Jedno pozostało - niebieskie oczy! Bierze udział w festiwalach i koncertuje na całym świecie. Jurij Szatunow ma ręce pełne roboty. Fanki zachwycają się jego wyglądem i dzięki temu jest w Rosji jednym z najbardziej rozchwytywanych celebrytów.

Gwiazdy sprzed lat dzisiaj

Muzycy, aktorzy, ludzie sceny - wielu zastanawia się, jak wyglądają dzisiaj gwiazdy z lat 90-tych. Na rodzimym rynku muzycznym możemy obserwować przeobrażenia chociażby gwiazd disco polo. Kiedyś bogate i młode - dziś bogatsze i wciąż zachwycające swoją przebojowością.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Zenek Martyniuk nie zmienił swojego wizerunku. Święcił triumfy w latach 90-tych za sprawą hitów "Małgorzato" czy "Gwiazda". Najpopularniejszy wokalista disco polo w Polsce, zwany królem gatunku, wciąż koncertuje i nagrywa nowe płyty. Skromny, zdyscyplinowany i pełen talentu. Marcin Miller - wokalista zespołu Boys również jest jednym z najpopularniejszych gwiazdorów w Polsce. Jak w przypadku Martyniuka - zaczynał karierę trzy dekady wstecz. Obok "Biełyje rozy" Polacy śpiewali piosenki "Jesteś szalona", "Wolność" i "Chłop z Mazur". Dziś muzyk zmienił się nie do poznania. Wszystko za sprawą upływającego czasu. Jednak oprócz intensywnego koncertowania, stał się również gwiazdą telewizyjnego show, które wyłania talenty muzyczne. Upływający czas jest dla wielu gwiazd łaskawy. Fani zakochani w poprzednich wizerunkach, z wielkim entuzjazmem oczekują nowych przebojów. Czy Jurij nagra podobny hit? Biełyje rozy Tak dziś wygląda Jurij Szatunow. fot. instagram.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Gigantyczna afera! Mafia wzięła się za gwiazdorów disco polo
  2. Uwielbiany gwiazdor disco polo błaga o pomoc! Prawdziwa tragedia
  3. Psia mama-bohaterka! To co zrobiła dla swoich szczeniaków rozrywa serce
  4. Jak figurę gruszki? Dobierz sukienkę!
  5. Tylko czekali, aż Zenek Martyniuk straci czujność. Zaatakowali nocą!
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News