Skandaliczne zachowanie mężczyzny w sklepie z bielizną. Jeszcze chwila i dostałby w twarz

Skandaliczne zachowanie mężczyzny w sklepie z bielizną. Jeszcze chwila i dostałby w twarz Źródło: Pixabay/Jacqueline Macou

Bielizna stała się powodem konfliktu w jednym ze sklepów. Mężczyzna zachowywał się w nim bardzo niestosownie i ekspedientka, która go obsługiwała była bliska tego żeby go uderzyć. Szokująca sytuacja powinna być przestrogą dla wszystkich kobiet.

Bielizna potrafi pobudzić wyobraźnię mężczyzn. Czasem jednak obecność seksownych elementów garderoby ma fatalny wpływ na niektórych klientów. Doświadczyła tego jedna z ekspedientek, która musiała sobie poradzić z oburzającym zachowaniem mężczyzny. 

Bielizna jest bardzo istotnym elementem garderoby dla każdej kobiety

Iza, która pracuje dla jednego ze sklepów z bielizną, mówi, że lubi swoją pracę bo daje jej satysfakcję. Lubi patrzeć na kobiety, który dobierają sobie dzięki niej bieliznę i dobrze się w niej czują. Z radością patrzy na zadowolone klientki. Jednak jak twierdzi, nie zawsze jest tak kolorowo. Zdarzają się czasem bardzo nieprzyjemne sytuacje. Dziewczyna postanowiła opowiedzieć o jednej z nich, która bardzo ją zszokowała.

Mężczyzna obraził swoją żonę, a to, co powiedział, wszystkich zszokowało

Nic nie zapowiadało, że ten dzień będzie się różnił od innych. Wszystko zmieniało się, gdy do sklepu wszedł mężczyzna ze swoją żoną, oboje na oko byli po 40. Kobieta była lekko przy tuszy, ale bardzo zadbana i zgrabna. Jej mąż zdawał się nie zwracać uwagi na dodatkowe kilogramy. Sprawiali wrażenie bardzo zakochanych. Jednak po tym jak, kobieta weszła do przymierzalni, jej mąż pokazał swoją prawdziwą naturę. Zaczął flirtować z innymi klientkami, a nawet z Izą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jak pani ma ochotę, to możemy na jakąś kawkę wyskoczyć. Z tą moją to wstyd gdzieś chodzić - zaproponował jej mężczyzna.

To jednak nie wszystko. Gdy jego żona miała małe problemy ze znalezieniem rozmiaru dla siebie, powiedział kolejne krzywdzące słowa.

- Ja to z tą moją chodzę po tych sklepach, ale i tak nic jej pomoże, bo dupę ma jak szafa trzydrzwiowa. Chodzę bardziej dlatego, bo mogę na piękne kobiety popatrzeć tak jak pani na przykład - Iza była w szoku gdy to usłyszała.

Nie mogła uwierzyć, że najbliższa osoba jej klientki może mówić takie rzeczy. Z trudem powstrzymała się od komentarza albo uderzenia mężczyzny. Postanowiła za to opowiedzieć historię, aby uświadomić ludziom jak bardzo istotna jest szczerość i wierność w związku. Ma nadzieję, że dzięki temu uratuje choć jeden związek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim. „Nie ma żony, a chce rządzić kobietą i całym krajem
  2. Katarzyna Dowbor ma ważny powód do świętowania. Gratulacje spływają z całej Polski
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News