Przepiękna Kasia Smutniak choruje na bielactwo. Jest niewiarygodnie śliczna

Przepiękna Kasia Smutniak choruje na bielactwo. Jest niewiarygodnie śliczna Źródło: Instagram.com/ksmutniak

Bielactwo dla wielu chorych jest ogromną wadą. Dla Kasi Smutniak stało się atutem, który podkreśla jej wyjątkowość. Plamy na skórze nie mogą ukryć tego, jaka jest piękna.

Bielactwo charakteryzuje się jasnym plamami, które mogą pokrywać całe ciało w wyjątkowo nieregularny sposób. Ich umiejscowienie jest różne: u niektórych skupia się na tułowiu, u innych pokrywa twarz. U Kasi jest widoczne na każdej części ciała, ale ona nie zamierza się wstydzić swojego wyglądu. Z dumą pokazuje wszystkim, jaka jest piękna. 

Choruje na bielactwo, ale nie chce się ukrywać

Choroba taka jak bielactwo, która bezpośrednio wpływa na wygląd, potrafi odebrać pewność siebie. Wiele dziewcząt z podobnymi przypadłościami ma sporo kompleksów i nie chce pokazywać swojego ciała publicznie. Kasia Smutniak mogłaby być jedną z nich, ale doskonale zna swoją wartość. Wie, że jasne plamy nie są w stanie przyćmić jej niesamowitej urody, którą zachwyca internautów na całym świecie.

- Trudne momenty stawiają nas przed egzaminami. Piękne rzeczy nie powinny być brane za pewnik. Dorastając, zrozumiałam, że samoakceptacja to nie wszystko, Musimy pokochać swoje wady. Przez ostatnich sześć lat uczyłam się akceptować siebie i kochać za to, jaka jestem - pisze na swoim koncie w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dziewczyna stara się pokazać, że drobne wady nie są przeszkodą w walce o swoje marzenia. Przyznaje, że akceptacja samej siebie nie była łatwa, ale w końcu udało się jej pogodzić ze swoim wyglądem i teraz jest przekonana o swojej niesamowitej urodzie.

Kasia Smutniak pokazuje bardzo ważną rzecz

Postawa Kasi Smutniak udowadnia, że nie tylko nieskazitelne dziewczyny mogą zachwycać i czuć się dobrze we własnej skórze. Kasia bez skrępowania pozuje do zdjęć, które wstawia na swojego Instagrama, a internauci ciągle chwalą jej zniewalające brązowe oczy oraz pełne, zmysłowe usta. Nikt nie zwraca uwagi na bielactwo, a jeśli już, zawsze traktuje je jako wyjątkowy atut.

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Modelka daje wspaniały przykład dla wszystkich kobiet. Nie można przejmować się swoimi wadami - ważne jest, aby je zaakceptować, a z czasem być może nawet przekuć w zaletę. Dotyczy to nie tylko bielactwa, ale wszystkich defektów czy chorób. To przede wszystkim nastawienie decyduje o tym, jak postrzegają nas inni. Jeśli sami uważamy, że jesteśmy piękni, inni przestają się skupiać na naszych wadach.

Instagram.com/ksmutniak

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia
  5. Dopiero teraz wyszło na jaw. Nietypowe wydarzenia na pogrzebie Woźniak-Staraka, nagle wszyscy zaczęli zdejmować buty

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News