Biedronka wielkie zmiany w sklepach w całej polsce
screen YouTube
Mateusz Wysokiński - 6 Maja 2019

Wielkie zmiany w Biedronkach w całej Polsce. Po wejściu do sklepu będziecie przecierać oczy ze zdumienia

Biedronka nie przestaje wprawiać w zdumienie swoich klientów. Po wielu akcjach promocyjnych, przecenach i innowacjach czas na prawdziwe zmiany, które będzie można zaobserwować gołym okiem. Tak w sklepach należących do Jeronimo Martins jeszcze nie było.

Biedronka to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych sklepów w całej Polsce. Dyskont od lat cieszy się wysokimi wynikami sprzedaży, a liczne promocje sprawiają, że portugalskie szefostwo firmy wprost nie może się nadziwić swoimi wielkimi zyskami. Teraz, Jeronimo Martins chce jeszcze bardziej ułatwić zakupy klientom, a by to umożliwić, trwają przygotowania do wprowadzenia wielkich zmian.

Biedronka zadba o komfort klientów. Toalety będą pojawiać się w sklepie

Wielu klientów miało przez kilka miesięcy zgłaszać obsłudze sklepów w całej Polsce, że w lokalach firmy brakuje toalet, które znacznie ułatwiłyby spędzanie czasu na zakupach i pozwoliły na o wiele bardziej komfortowe samopoczucie. Sieć Biedronka, która słynie ze swojego prokonsumenckiego nastawienia, postanowiła sprostać oczekiwaniom Polaków i zamierza sukcesywnie dobudowywać toalety dostępne dla każdego klienta.

Marta Kaczyńska jest wściekła na byłego mężaByły mąż Kaczyńskiej szokująco o stosunkach płciowych. Marta mu tego nie daruje?Czytaj dalej

- Oczywiście robimy wszystko, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i by coraz więcej sklepów naszej sieci posiadało ogólnodostępne toalety. Niemniej jednak większość z ponad 2900 sklepów sieci Biedronka mieści się w istniejących już wcześniej budynkach, w których toalet nie było. Infrastruktura tych obiektów wynika z wcześniej wydanych prawomocnych pozwoleń na budowę i użytkowanie obiektu – wyjaśnia Jan Kołodyński, młodszy menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska S.A.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

barbara kurdej-szatanRusin, Kurdej-Szatan, Gessler, Szelągowska. Ile zarabiają polskie gwiazdy?Czytaj dalej

[onmedia-video sid=THEsUm9pLDA=]

Biedronka stawia na komfort

Mimo że tak gwałtowne zmiany w sklepie będą kosztować sieć dużą ilość pieniędzy, to satysfakcja klientów zdaje się przeważać nad planowanymi wydatkami. Możliwe też, że możliwość skorzystania z łazienki sprawi, że do sieci zaczną napływać nowi klienci, którzy w końcu nie będą mieli problemów z brakiem toalet. Niektóre oddziały sieci, jak chociażby w Mławie, zostały już w ten sposób przebudowane.

-Umieszczamy ogólnodostępne toalety w nowo wybudowanych sklepach, a także w dotychczasowych lokalizacjach przy okazji sukcesywnie prowadzonych gruntownych modernizacji naszych obiektów. W Mławie również posiadamy publicznie dostępną toaletę, np. w sklepie przy ulicy Dominika Staszewskiego 12a. Znajduje się on w pobliżu mławskiego szpitala. Ta placówka Biedronki została przebudowana pod koniec 2018 roku. Dzięki przeprowadzonym pracom mogliśmy udostępnić toaletę naszym klientom – informuje Kołodyński

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia! Mąż polskiej aktorki ZGINĄŁ tragicznie na jej oczach. Wyskoczył z samolotu
  2. Adam Małysz wyprawi córce spektakularne wesele! Jego prezent przebije wszystkie prezenty na świecie! Będziecie w szoku!
  3. Położna pokazała, jak naprawdę wygląda pełne rozwarcie w czasie porodu. To jest straszne
  4. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją
  5. Tysiące rodzin utraciło prawo do pieniędzy z 500 plus. Porażające informacje
  6. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Koszmarny wypadek, zginęli wykonując swoją pracę

14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

źródło: Nasza Mława

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News