Biedronka zarobki
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Patryk Przybyłowski - 13 Maja 2020

Biedronka: Zarobki kasjera w 2020 w górę. Ujawniono konkretne kwoty

Biedronka zarobki stara się podwyższać z każdym kolejnym rokiem. Wiele osób zastanawia się, na jakie pieniądze mogą liczyć osoby, które obecnie zdecydują się podjąć pracę w najpopularniejszej polskiej sieci sklepów. Podajemy konkretne kwoty, jakich powinni spodziewać się pracownicy.

Biedronka zarobki dostosowuje do coraz bardziej konkurencyjnego rynku. Wiadomo, że już dawno minęły czasy, w których osoby pracujące na kasach zarabiały grosze. W obliczu rosnącej konkurencji, wszystkie liczące się sieci muszą proponować swoim pracownikom wyższe stawki oraz dodatkowe bonusy pracownicze.

Biedronka zarobki. Na co mogą liczyć pracownicy?

Biedronka prowadzi bardzo szeroką rekrutację w skali całego kraju. Zauważyć można również, że niektóre ogłoszenia skierowane są bezpośrednio do osób przybywających do polski zza granicy. Nie ma już nic dziwnego w tym, że niektóre ogłoszenia są po prostu w języku rosyjskim.

Ile zarabia kasjer w biedronce

Zestawienie przygotowała redakcja serwisu Głos Koszalina. Widać, że zarobki w Biedronce wyższe są w dużych miastach, ale warto odnotować, że wzrastają one wraz z czasem i doświadczeniem pracowników. Sprzedawca-kasjer może liczyć na następujące kwoty.

  • Gdańsk 3.400-3.670 zł,
  • Bojano (pow. wejherowski) 3.250-3.520 zł,
  • Wołczkowo (pow. policki) 2.750-3.550 zł.

Źródło: Głos Koszalina, Jeronimo Martens

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News