Zostało wam mało czasu na wielkanocne zakupy. Biedronki zostaną zamknięte

Zostało wam mało czasu na wielkanocne zakupy. Biedronki zostaną zamknięte Źródło: youtube.com/ Melodramatic Adventures

Biedronka i Lidl przeżyją prawdziwe oblężenie klientów. Dwa najpopularniejsze wśród Polaków dyskonty zostaną zamknięte na cały okres trwania Wielkanocy już jutro. Radzimy, aby nie zwlekać z ostatnimi zakupami, bo czasu do ich wykonania zostało naprawdę mało.

Biedronka i Lidl przez ostatnich kilka dni prześcigały się w pozyskiwaniu klientów łasych na promocję zorganizowane z okazji Wielkanocy. Niestety, ale wszelakie akcje promocyjne i przeceny skończą się jutro w dość wczesnych godzinach zamknięcia sklepów. Klienci, którzy chcą liczyć na ostatnie promocje, powinni się naprawdę pośpieszyć.

Biedronka i Lidl w tym roku zamykają się bardzo wcześnie

Pracownicy dyskontów, którzy przez ostatnie dni nie mieli chwili wypoczynku, w związku z nagłym napływem klientów skuszonych promocjami, będą mogli w końcu się zrelaksować. Sklepy należące zarówno do portugalskiego Jeronimo Martins, jak i niemieckiego koncernu zostaną zamknięte wyjątkowo wcześnie. Już o godzinie 12.30 swoją pracę zakończą pracownicy Lidla, a pół godziny później do zamknięcia powinny szykować się lokale należące do portugalskiej sieci.

Mimo że pracownicy sieci należących do gigantów na rynku handlu udadzą się na zasłużony wypoczynek, to nadal istnieje pewna alternatywa dla wszystkich, którzy spóźnili się ze zrobieniem zakupów na Wielkanoc. Tą okazują się markety franczyzowe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Franczyzy nadzieją dla spóźnialskich

Według przepisów dotyczących regulacji pracy handlu, w święta nie ma obostrzeń dotyczących lokali będących na prawie franczyzy. W myśl tego postulatu prawnego wszystkie Żabki i Carrefour Expressy będą mogły być otwarte, pod warunkiem, że za kasami staną właściciele lokali. Sprawa ma się zupełnie podobnie względem lokali niebędących w żadnej z sieci sklepów, czyli prywatnych interesów.

Zakupy w trakcie samych świąt mogą być bardzo utrudnione, jednak wciąż istnieje nadzieja dla wszystkich, którzy zażyczyliby sobie kupować w ten okres. Z ustawy o ograniczeniu handlu w dni świąteczne zwolnione są chociażby stacje benzynowe, które będą oferować swój pełen asortyment. Warto jednak pamiętać, że ceny artykułów spożywczych w takich miejscach nie należą do najtańszych, a więc wszyscy, którzy liczą na tanie zakupy już teraz powinni wybrać się do sklepów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Potworny wypadek. Dwuletni chłopiec zabity przez śmieciarkę
  4. Mąż Dody sowicie zrugał ją na oczach tysięcy internautów. „Wariactwa można dostać"
  5. Gwiazdy Polsatu popłakały się na wizji! Fani Wodeckiego zachwyceni
  6. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"

źródło: Business Insider

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News