Biedronka powinna kojarzyć nam się z wyjątkowymi promocjami i niskimi cenami, które zachęcają do cotygodniowych wizyt, tymczasem w jednym ze sklepów znaleziono coś wstrząsającego. Po obejrzeniu tego obrzydliwego nagrania dziesiątki klientów zrezygnuje z wizyt w sklepach z owadem w logo. 

Biedronka większości z nas kojarzy się z przyjaznym, żółtym marketem, który większość Polaków ma nieopodal swojego domu. Wyjątkowe akcje promocyjne i liczne oferty specjalne sprawiają, że sieć ta powszechnie uważana jest za jedną z najpopularniejszych w naszym kraju, wszystko jednak kiedyś dobiega końca.

Właśnie do sieci wyciekł obrzydliwy filmik, który nagrany został w jednym ze sklepów sieci Biedronka. To, co na nim widzimy, u wielu osób sprawi nie tylko wymioty, ale i przerażenie, przez które już nigdy na zakupy nie wybiorą się do sklepów z owadem w tle.

Przerażające nagranie ze sklepów sieci Biedronka

Właśnie do internetu trafiło wstrząsające nagranie, które wykonane zostało w jednym z podwarszawskich sklepów. Widzimy na nim, jak klientka w kartonowym opakowaniu, w których znajdować się powinny przekąski, znajduje małe stworzonka.

– Idąc dzisiaj na zakupy pomyślałam że wezmę pestki dyni na przekąskę, zamiast pestek było to coś… ktoś… nie wiem jak to nazwać – napisała klientka, publikując nagranie, które znajduje się poniżej, na Facebooku.

Internauci natychmiast zaczęli udostępniać dalej ten krótki filmik i wspólnymi siłami doszli do wniosku, iż małe zwierzęta to prawdopodobnie szczury lub myszy. Do sprawy odniosła się również sama Biedronka.

– Niezwłocznie po otrzymaniu informacji o gryzoniach w tym sklepie, uprzątnęliśmy placówkę, usunęliśmy bakalie z sali sprzedaży oraz wezwaliśmy firmę deratyzacyjną – podkreśla Justyna Rasiak, menadżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Emerytura jak marzenie! Ci Polacy dostają z ZUS-u krocie

Internauci nie wierzą w to, co widać na nagraniu

Oczywiście materiał ten natychmiast wywołał burzę w sieci. Internauci nie mogli uwierzyć, że cała sytuacja rzeczywiście miała miejsce w jednym ze sklepów Biedronka, jednak naprawdę tak się stało. Wiele osób już głośno stwierdziło, że nigdy więcej w tej sieci zakupów nie zrobi.

– Co???? Nie wierzę, że to jest w ogóle możliwe w XXI wieku! Przecież to chore. Obrzydlistwo, inspekcja powinna zamknąć cały sklep! – pisze oburzona internautka.

– Ja tam robię zakupy! Szczęściem nigdy czegoś takiego nie widziałam, bo chyba bym zwymiotowała tam na podłogę albo zemdlała. Masakra, nigdy więcej tam nie pójdę! – dodaje kolejna osoba.

– Po inspekcję dzwonić i niech zamykają to! Obrzydliwe, to między jedzeniem chodziło! – podkreśla internauta.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  2. Uprawiaj sport i pij alkohol jednocześnie. Niesamowity trend podbił serca milionów!
  3. Sieć dużych supermarketów w Polsce zamyka sklepy. Klienci nie mogą uwierzyć
  4. Koszmar w Płońsku. Bili ją i gwałcili, to co mieli zrobić potem mrozi krew w żyłach
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana

 

Marta Kaczyńska i jej rewolucyjne pomysły. Nie wszystko może się podobać stryjowi


ŹRÓDŁOfakt.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.