Katolicy w Biedronce mogą przeżyć szok. Gdy to zobaczą, oczy im wyjdą na wierzch

Katolicy w Biedronce mogą przeżyć szok. Gdy to zobaczą, oczy im wyjdą na wierzch

Biedronka cieszy się popularnością ze względu na niskie ceny sprzedawanych w niej produktów. Dyskont odwiedzają dziesiątki tysięcy klientów dziennie. To, co tym razem znajdzie się na półkach, z pewnością zadziwi wielu klientów. Katolicy mogą przeżyć szok! 

Biedronka często stara się urozmaicać swoją ofertę, by zachęcić nowych klientów do odwiedzin w dyskoncie. Z tego powodu poza rzeczami, które przydają się podczas zwykłego, codziennego życia, od czasu do czasu kupić można również sprzęt elektroniczny. Supermarket proponuje nierzadko płyty oraz książki. W akcjach specjalnych również możemy znaleźć ciekawe propozycje chociażby artykułów szkolnych czy zabawek. Teraz jednak zanosi się na zupełnie inną promocję, która będzie bardziej kontrowersyjna niż wszystkie dotychczasowe obniżki. Już teraz zaczęły pojawiać się głosy zażenowania, a nawet sprzeciwu ze strony sympatyków popularnej sieci. Co tym razem znaleźć będzie można na półkach? Zarządzający sklepami postanowili zarobić na nadchodzącym sezonie walentynkowym, wprowadzając ofertę na najbliższe dni. Wywołali tym samym wielkie zaskoczenie.

Biedronka wprowadza nową ofertę. Katolicy w szoku

Gdy zbliżają się Walentynki, wiele lokali handlowych dodaje do swojej oferty przedmioty, które najczęściej kojarzone są właśnie z tym dniem. Pojawia się znacznie więcej promocji na wszystkie przedmioty, które nadają się na prezent dla ukochanego lub ukochanej. Okazuje się, że tym razem popularna sieć sklepów ma zupełnie inne plany. Biedronka planuje wprowadzić do sprzedaży rzeczy, które do tej pory nie pojawiały się w jej ofercie, zakupić można je było raczej w mniej uczęszczanych miejscach, które nie cieszyły się ani wielką popularnością, ani szczególnie dobrą renomą.

Biedronka szokuje klientów

Jak dowiedzieć się można z gazetki promującej nowe przedmioty, w sprzedaży pojawią się między innymi różowe kajdanki, seksowna bielizna erotyczna, "kości czułości" czy dzwonek z napisem "czas na pocałunek". W Biedronce jeszcze nigdy nie pojawiały się tego typu rzeczy, dlatego wiele osób dziwi nadchodząca oferta specjalna. Część z klientów uważa, że sklep tego typu, gdzie często pojawiają się całe rodziny, by wspólnie uczestniczyć w zakupach, nie jest miejscem na takie artykuły. Ich zdaniem już w najbliższym czasie kierownictwo sklepu powinno wycofać się z bardzo kontrowersyjnego pomysłu, który już teraz dzieli klientów. Zauważają także, że do Biedronek często przychodzą z dziećmi, które nie powinny tego oglądać.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM: Sklep postawił jednak na odważną promocję, szybko informując w gazetce o swoich planach. Już teraz wiadomo, że jest mało prawdopodobne, by doszło do wycofania się z tego pomysłu. Z pewnością znajdzie on również wielu zwolenników, którzy skorzystają z dostępnych artykułów. Te, choć mogą urozmaicić przebieg Walentynek, już teraz wzbudziły ogromne kontrowersje. Co ciekawe, podobną promocję już w najbliższym czasie wprowadzić ma również Lidl. Sklep ten także planuje wprowadzić do swojej oferty seksowną bieliznę, która ma być walentynkowym prezentem. Z pewnością zachowania obu sklepów podzielą społeczeństwo, jednak możemy być pewni, że nowe przedmioty zachęcą wiele osób.ZOBACZ TAKŻE:
  1. W tych państwach kobietom żyje się NAJLEPIEJ. Jest wśród nich Polska?
  2. Kim jest żona "Ojca Mateusza"? Rozpłyniecie się z nadmiaru SŁODKOŚCI
  3. Nazwał Pawłowicz „zwierzęciem”. Natychmiastowa reakcja Ziobry
  4. ZARA: klienci w panice, trwa gigantyczna wyprzedaż 
  5. Te kobiety zginęły tragicznie na własnym weselu. Wstrząsające historie
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Fakt Następny artykuł