Świeżaki powrócą do Biedronki?! Już wszystko wiadomo

Świeżaki powrócą do Biedronki?! Już wszystko wiadomo Źródło: commons.wikimedia/mateusz_gielczynski/

Biedronka może jeszcze bardzo pozytywnie zaskoczyć swoich klientów. Świeżaki, które były dostępne w tej sieci sklepów cieszyły się ogromną popularnością i zapewne wielu już zdążyło za nimi zatęsknić. Niektórzy zastanawiają się, czy istnieje jeszcze możliwość, by kolorowe maskotki powróciły do Biedronki.

Biedronka jest jedną z popularniejszych sieci sklepów. Choć nieustannie cieszy się ogromnym uznaniem, marketingowcy wciąż starają się posiąść najlepsze tajniki reklamy, dzięki której do ich sklepów będą przybywać nieskończone ilości klientów. Już kilkukrotnie mogliśmy obserwować różne akcje promocyjne, które zachęcały do odwiedzenia sieciówki. Jakiś czas temu prawdziwym hitem okazało się wprowadzenie Świeżaków, które zadziałały na konsumentów iście przyciągająco. Niestety cała akcja już się zakończyła, a klienci, którzy nie weszli jeszcze w posiadanie upragnionej maskotki, lub też nie zdążyli zgromadzić całej kolekcji, byli bardzo zawiedzeni. Wielu dopytywało, czy jest szansa, aby urocze pluszaki powróciły jeszcze do sieci sklepów. Teraz już wiadomo. 

Klienci szaleją na punkcie kolorowych maskotek

Ci, którzy jakimś cudem przegapili "erę Świeżaków" i nie zaznajomili się z wytycznymi w sprawie zdobycia maskotki, powinni jak najszybciej nadrobić zaległości. Świeżaki były serią pluszowych warzyw i owoców, a każdy z nich miał swoje własne imię np. "borówka Basia". Maskotkę otrzymywało się po zebraniu odpowiedniej ilości naklejek.

Klienci z wielką przyjemnością udawali się na zakupy, a z jeszcze większą radością odbierali naklejki, które trafiały do ich kolekcji. Nie tylko dorośli, ale przede wszystkim dzieci oszalały na punkcie uroczych, kolorowych maskotek. Rodzice dokładali wszelkich starań, by ich dziecko mogło wejść w posiadanie kolejnej maskotki. Dlatego też wielkim zawodem było, gdy okazało się, że czas Świeżaków przeminął.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Biedronka znów wprowadzi Świeżaki? 

Pluszowe warzywa i owoce były autorskim pomysłem TCC, czyli profesjonalnej firmy marketingowej. Dzięki tej akcji ocena Biedronki znacznie wzrosła, a sklep odwiedzały prawdziwe tłumy . Nikt nie spodziewał się, że Gang Świeżaków przyniesie aż taki sukces. Uprzednio pluszaki występowały w Belgii, Holandii i Hiszpanii jednak dopiero w Polsce ich popularność przerosła najśmielsze oczekiwania. TCC w rozmowie z Faktem wyznaje, że na polskim rynku jak najbardziej jest jeszcze miejsce na tego typu akcje promocyjne.

- Akcje promocyjne ze Świeżakami mogą pojawić się w Polsce jeszcze kilkukrotnie - wyznaje w trakcie rozmowy Bartłomiej Górzny. 

Wszystko zatem wskazuje na to, że popularne Świeżaki powrócą jeszcze do Biedronki. Być może już niedługo znów ujrzymy je w popularnej sieci sklepów. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Wielka tragedia w życiu gwiazdy TVN! Jej półtoraroczny syn walczył z PRZERAŻAJĄCYM rakiem mózgu! Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ dziecka!
  3. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją
  4. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Koszmarny wypadek, zginęli wykonując swoją pracę
  5. Mama małej Madzi z Sosnowca pilnie przeniesiona. Jej życiu zagrażało niebezpieczeństwo?

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News