Nie uwierzycie, co Biedronka zrobi w Święta! Polacy w euforii

Nie uwierzycie, co Biedronka zrobi w Święta! Polacy w euforii Źródło:

Biedronka cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością - wyjątkowe promocje, atrakcyjne oferty i bogaty asortyment sprawiają, że sklep ten codziennie odwiedzają miliony Polaków. Teraz okazuje się, że sieć postanowiła przygotować coś niesamowitego również na zbliżające się święta - klienci będą w szoku. 

Biedronka to jedna z największych sieci sklepów działających na terenie naszego kraju - liczebność marketów sprawia, że niemalże każdy ma przynajmniej jeden w swojej okolicy, dzięki czemu przychody firmy są gigantyczne. By przekonać do siebie Polaków, Biedronka bezustannie organizuje liczne promocje i zaskakuje swoich klientów atrakcyjnymi ofertami. Sklep nie mógł pozostać obojętny także na nadchodzące święta Bożego Narodzenia - na klientów czeka coś wyjątkowego, czego nie przebije nawet Lidl.

Biedronka - godziny otwarcia w Wigilię i święta

Biedronka nie przestaje zaskakiwać swoich klientów. Z okazji świąt wprowadzone zostaną specjalne godziny otwarcia wszystkich sklepów. W dwie niedziele handlowe (16 oraz 23 grudnia) sklep będzie czynny w standardowych godzinach, by wszyscy mogli na spokojnie przygotować się do nadchodzących świąt. W Wigilię sklepy wyjątkowo otwarte będą aż do godziny 13:00 (pół godziny dłużej, niż Lidl), będzie więc okazja zrobić zakupy na ostatnią chwilę, trzeba jednak liczyć się z ogromnymi kolejkami. 25-26 grudnia sklepy będą zamknięte, ale już w okresie 27-30 grudnia Biedronka funkcjonować będzie znów w standardowych godzinach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Biedronka - godziny otwarcia w sylwestra, Nowy Rok i Trzech Króli

30 grudnia to znów niedziela handlowa, zatem zakupy na zbliżającego się Sylwestra nie będą żadnym problemem. W samego Sylwestra 31 grudnia cieszyć się będziemy mogli zakupami do godziny 19:00 - godzinę dłużej niż będzie to miało miejsce w Lidlu. Dzień później sklep będzie zamknięty, podobnie jak 6 stycznia w święto Trzech Króli. Jak widać, Biedronka nie przestaje dbać o swoich klientów i robić wszystkiego, by jak najlepiej dostosować się do ich potrzeb. Nie od dziś wiadomo, że największym konkurentem sieci jest Lidl, jednak w walce o święta to Biedronka jest zdecydowanym zwycięzcą - będzie otwarta dłużej, by wszyscy Polacy mogli dopiąć świąteczne przygotowania na ostatni guzik. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  2. Znaki zodiaku, które mogłyby zasiąść na tronie. Jesteś urodzonym władcą?
  3. Wielki, okropny dramat gwiazdora Polsatu. Chodzi o dziecko
  4. Gdzie mieszka Kurdej-Szatan? To wszystko kosztowało majątek, Polacy zazdroszczą
  5. Z Dodą dzieje się coś strasznego! Przerażające ZDJĘCIA obiegają media
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu