Biedronka cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością – wyjątkowe promocje, atrakcyjne oferty i bogaty asortyment sprawiają, że sklep ten codziennie odwiedzają miliony Polaków. Teraz okazuje się, że sieć postanowiła przygotować coś niesamowitego również na zbliżające się święta – klienci będą w szoku. 

Biedronka to jedna z największych sieci sklepów działających na terenie naszego kraju – liczebność marketów sprawia, że niemalże każdy ma przynajmniej jeden w swojej okolicy, dzięki czemu przychody firmy są gigantyczne.

By przekonać do siebie Polaków, Biedronka bezustannie organizuje liczne promocje i zaskakuje swoich klientów atrakcyjnymi ofertami. Sklep nie mógł pozostać obojętny także na nadchodzące święta Bożego Narodzenia – na klientów czeka coś wyjątkowego, czego nie przebije nawet Lidl.

Biedronka – godziny otwarcia w Wigilię i święta

Biedronka nie przestaje zaskakiwać swoich klientów. Z okazji świąt wprowadzone zostaną specjalne godziny otwarcia wszystkich sklepów. W dwie niedziele handlowe (16 oraz 23 grudnia) sklep będzie czynny w standardowych godzinach, by wszyscy mogli na spokojnie przygotować się do nadchodzących świąt.

W Wigilię sklepy wyjątkowo otwarte będą aż do godziny 13:00 (pół godziny dłużej, niż Lidl), będzie więc okazja zrobić zakupy na ostatnią chwilę, trzeba jednak liczyć się z ogromnymi kolejkami. 25-26 grudnia sklepy będą zamknięte, ale już w okresie 27-30 grudnia Biedronka funkcjonować będzie znów w standardowych godzinach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rossmann szaleje na święta! Co warto kupić w okresie największej promocji

Biedronka – godziny otwarcia w sylwestra, Nowy Rok i Trzech Króli

30 grudnia to znów niedziela handlowa, zatem zakupy na zbliżającego się Sylwestra nie będą żadnym problemem. W samego Sylwestra 31 grudnia cieszyć się będziemy mogli zakupami do godziny 19:00 – godzinę dłużej niż będzie to miało miejsce w Lidlu. Dzień później sklep będzie zamknięty, podobnie jak 6 stycznia w święto Trzech Króli.

Jak widać, Biedronka nie przestaje dbać o swoich klientów i robić wszystkiego, by jak najlepiej dostosować się do ich potrzeb. Nie od dziś wiadomo, że największym konkurentem sieci jest Lidl, jednak w walce o święta to Biedronka jest zdecydowanym zwycięzcą – będzie otwarta dłużej, by wszyscy Polacy mogli dopiąć świąteczne przygotowania na ostatni guzik.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  2. Znaki zodiaku, które mogłyby zasiąść na tronie. Jesteś urodzonym władcą?
  3. Wielki, okropny dramat gwiazdora Polsatu. Chodzi o dziecko
  4. Gdzie mieszka Kurdej-Szatan? To wszystko kosztowało majątek, Polacy zazdroszczą
  5. Z Dodą dzieje się coś strasznego! Przerażające ZDJĘCIA obiegają media

Lidl zrobi klientkom wyjątkowy prezent! Produkty światowej sławy w niskich cenach