Promocja Biedronki to prawdziwy hit! Ludzie rzucają się na towar, jakby był za darmo

Promocja Biedronki to prawdziwy hit! Ludzie rzucają się na towar, jakby był za darmo Źródło: screen/youtube/ żuBer STW

Biedronka jest największą siecią handlową w Polsce, jeśli brać pod uwagę ilość sklepów w naszym kraju. Przekonała do siebie Polaków dzięki atrakcyjnym cenom i wielu promocjom, jednak takiej jak ta jeszcze nie było. Ludzie walczyli o towar, jakby był za darmo. 

Biedronka jest jedną z najpopularniejszych sieci marketów w naszym kraju. Chyba wszyscy kojarzą jej wielkie czerwono-żółte logo z ogromnym owadem oraz charakterystyczny, żółty budynek będący znakiem rozpoznawczym. Tymczasem okazuje się, ze najnowsza placówka jest całkiem inna - dominuje w niej połączenie nowoczesnej technologii z subtelną stylizacją w stylu starej Warszawy. Z otwarciem nowego marketu związane są oczywiście liczne promocje, z których ta sieć jest znana. Ludzie walczyli o sprzęty wystawione na półkach, jakby mieli je dostać za darmo.

Nowa innowacyjna! Biedronka jakiej jeszcze nie było

Nowa Biedronka otwarta w DH Smyk robi wrażenie na klientach. Sklep łączy najnowsze technologie z wystrojem stylizowanym na starą Warszawę. Najnowszy układ zastosowany w sklepie zawiera ujednolicony system zamieszczania cen, które teraz sortowane będą kolorystycznie, co ułatwić ma robienie zakupów - żółte i białe etykiety oznaczają produkty z segmentu "Wciąż w ofercie", pomarańczowe to "Super cena!", za zielonymi natomiast stać będą "Nowe w tym tygodniu". Oprócz tego na klientów czekają również oferty czasowe oraz tzw. non-food. Do dyspozycji oddanych zostało pięć zwykłych kas oraz cztery samoobsługowe, wydzielony został także specjalny obszar przeznaczony do pakowania. Znajdziemy w nim wygodne ławki i nikt nie będzie nam przeszkadzał w układaniu zakupionych towarów w reklamówkach. Sklep wyposażony został również w nowe technologie - czynny jest system komunikacji głosowej podający dostępne kasy i przywołujący obsługę sklepu oraz ekrany LED wyświetlające najnowsze promocje i aktualną ofertę.

Niesamowite promocje i ogromne zakupy w Biedronce

Oficjalne otwarcie nowego, innowacyjnego sklepu Biedronki przygotowane było z rozmachem. Na klientów oprócz licznych promocji czekały również degustacje, koncert DJ-a oraz konsultacje kosmetyczne. Wielu przybyłych otrzymało od sklepu także drobne upominki. Hitem jednak okazały się oczywiście promocje.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak można się domyślić, otwarcie nowego sklepu, którego promocja trwa od kilku tygodni przyciągnęła dziesiątki mieszkańców Warszawy. Biedronka wypełniona była gośćmi, a absolutnym hitem okazały się monitory, które rozeszły się w ciągu kilku minut. Świadkowie relacjonują, że ludzie wpadli w absolutny szał zakupów. - Ludzie kupowali te monitory, jakby rozdawali je za darmo. Widziałem mężczyznę, który wziął sześć - relacjonuje świadek wielkiego otwarcia.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Wassermann puściły nerwy ws. katastrofy smoleńskiej! Ostro jak nigdy
  2. Przyjaciółka Rydzyka powraca z hukiem! Wbiła mu nóż w plecy
  3. Kasia Cichopek z ciążowym brzuszkiem na nietypowym zdjęciu. Fani się rozpływają
Następny artykuł