Super hit w Biedronce! Tą promocją sieć przeszła samą siebie

Super hit w Biedronce! Tą promocją sieć przeszła samą siebie

Biedronka - sieć sklepów należąca do Jeronimo Matrins dodaje do swojego asortymentu coraz to nowsze produkty. W ofercie sklepu, oprócz artykułów spożywczych, znaleźć możemy także te, które raczej pasują nam do oferowanych przez sieci sklepów IKEA. 

Biedronka zaskakuje nas nie tylko swoimi promocjami, ale też produktami, jakie można znaleźć w ofercie dyskontu. Teraz do swojej oferty wprowadziła... dość nietypowy przedmiot. Jest to lampka, która wyglądem przypomina raczej tę oferowaną przez szwedzką sieć IKEA. Lampa wyglądem przypomina żyrafę, a oświetlenie mają zapewnić LED-owe żarówki, dostępna będzie w trzech wariantach kolorystycznych. Tak wyglądająca lampę można sobie z łatwością wyobrazić na domowej półce na biurku ucznia. Cena? 44,99 zł za sztukę. W ofercie Biedronki ma być dostępna między 20 września, a 3 października.

Biedronka nie tylko dyskontem?

Od 2014 roku do sieci sklepów wprowadzane są produkty, które mają odrobinę zmienić wizerunek sklepu. Poza wspomnianą wcześniej lampą, w sieci sklepów mogliśmy kupić laptopy, tablety i gry komputerowe. - W ciągu najbliższych pięciu lat zniknie różnica pomiędzy supermarketem, a dyskontem - te słowa wypowiedział wieloletni prezes Jerónimo Martins, Alexandre Soares dos Santos. Biedronka posiada obecnie około 3 tysiące sklepów i jest jednym z największych podatników w Polsce. Posiada również około 60 tysięcy pracowników.  Warto dodać, że do 31 lipca 2014 roku sieć sklepów była sponsorem piłkarskiej reprezentacji polski, reprezentacji juniorskich oraz Pucharu Polski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Biedronka szaleje z promocjami! Będą bitwy przy półkach?

Choć to właśnie Biedronka zdecydowanie częściej szaleje z promocjami, nie przyciąga ona uwagi wielu osób. Dużo większą rewelację robią przeceny w Lidlu - tam karp tańszy o kilka złotych, czy torebki w okazyjnej cenie potrafią wywołać kłótnie, przepychanki, a nawet bójki przy półkach z produktami. Pozostaje nadzieja, że lampa w kształcie żyrafy nie zawróci Polakom w głowie i, mimo że produkt jest z edycji limitowanej, nie będzie powodem kłótni i bitew. Promocja w BiedronceZOBACZ TAKŻE:
  1. Pismo pracowników zdumiewa. Biedronka nie będzie mogła się z tego wytłumaczyć
  2. Kinga Rusin na pół-nagim zdjęciu. Planuje całkiem się rozebrać
  3. Dowód osobisty będzie zupełnie inny. Znamy nowy wzór
Następny artykuł