Służby ostrzegają: polskie Biedronki to śmiertelne pułapki bez wyjścia!

Służby ostrzegają: polskie Biedronki to śmiertelne pułapki bez wyjścia!

Biedronka to jedna z najbardziej popularnych sieci supermarketów w Polsce, jednak mimo dużej ilości klientów, firma nie jest w stanie zapewnić wszystkim bezpieczeństwa. W najgorszym wypadku dziesiątki osób zostaną zamknięte w śmiertelnej pułapce!

Przerażające zdjęcia znalazły się w internecie. Internauci wyszli z inicjatywą udokumentowania fatalnego stanu bezpieczeństwa w jednym z popularnych sklepów. Jak się okazało, chodzi o sieć supermarketów Biedronka. Na zdjęciach widać, że w przypadku pożaru klienci i pracownicy nie mieliby dokąd uciec! Wszystkie wyjścia ewakuacyjne są bowiem zablokowane.

Biedronka zagraża życiu klientów?

W przypadku pożaru w Biedronce mogłoby dojść do tragedii. Kilkadziesiąt zdjęć zamieszczonych przez internautów, pokazuje skalę zagrożenia. W prawie każdej Biedronce wyjścia ewakuacyjne są zablokowane. Stawia się przed nimi palety z ciężkim towarem, którego usunięcie w panice mogłoby zabrać bardzo dużo czasu. Przed drzwiami ewakuacyjnymi widać zgrzewki napojów, a czasem nawet duże piekarniki do pieczenia bułek i chleba! Jednak to nie koniec absurdów. Biedronka ma klucze do drzwi ewakuacyjnych trzymane w pokoju pracowniczym! Jest to niedopuszczalne, ponieważ ogranicza możliwość szybkiej ucieczki w przypadku pożaru lub zawalenia się budynku. Kluczyk powinien znajdować się w łatwej do rozbicia szklanej skrzynce koło drzwi, a jeśli to możliwe - drzwi ewakuacyjne powinny być otwarte przez cały czas. Zdjęcia, na których widać naruszenia Biedronki, zostały wysłane do Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Służby natychmiast zainterweniowały. Do właściciela sieci Biedronka Jeronimo Martins Polska S.A. przesłano fotografie oraz upomnienie, a strażacy mają sprawdzać stan dróg ewakuacyjnych w poszczególnych sklepach. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielkie zebranie Rady UE. Ważą się losy Polski
  2. Mundial 2018: Koszmar reprezentanta. W pokoju znalazł ciała martwych rodziców
  3. Największa redakcja w kraju ZAATAKOWANA! Celowo wjechał furgonetką w budynek
  4. Sponsor się wycofał. Dla Gessler to już koniec, oficjalnie zwija biznes
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News