Już jutro Polacy będą walić drzwiami i oknami do Biedronki. Odpalają takie przeceny, że zblednie wam oko

Już jutro Polacy będą walić drzwiami i oknami do Biedronki. Odpalają takie przeceny, że zblednie wam oko Źródło: Wikipedia/MOs810

Biedronka przygotowała dla swoich klientów ogromne niespodzianki. Jutro Polacy będą walić drzwiami i oknami do tego supermarketu. Wszystko za sprawą gigantycznych przecen.

Biedronka szykuje wyjątkowe niespodzianki dla swoich wiernych klientów. Już jutro Polacy mogą spodziewać się gigantycznych przecen. Obniżki sprawią, że do sieci supermarketów klienci będą walić drzwiami i oknami, tego dnia kolejki mogą być wyjątkowo długie. Jest to dobry moment na zrobienie zapasów żywnościowych. 

Biedronka rozpieszcza klientów 

Biedronka to obok Lidla ulubiony sklep polskiego społeczeństwa. W sieci supermarketów można bowiem liczyć na szeroki asortyment produktów wysokiej jakości, a także na korzystne ceny. Jutro firma przygotowała jednak wyjątkowe okazje. 

Promocja ma obejmować okres 28-30 września i dotyczyć wielu podstawowych produktów. Ceny ulegną zdecydowanej obniżce ku uciesze klientów. Sklep spodziewa się jutro szturmu konsumentów, których z pewnością zmotywuje możliwość oszczędzenia pieniędzy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Produkty objęte przeceną 

Ta promocyjna akcja będzie dotyczyć głównie najchętniej kupowanych przez klientów towarów. Można się domyślić, że chodzi o produkty żywnościowe, które pojawiają się na polskich stołach niemal codziennie. Nastąpią spore obniżki cen masła, jajek, mleka, cukru, wędliny, oleju i czekolady. Przykładowo masło będzie w ten weekend kosztować  3,75 zł za kostkę, co oznacza 37% obniżkę. 

Biedronka zaproponuje również korzystne pakiety kilku produktów. Cukier będzie sprzedawany w promocji 5 opakowań w cenie 4, czyli o 21 proc. taniej za sztukę. Podobnie będzie wyglądać sytuacja przy zakupie jaj. Gdy zdecydujemy się na 2 opakowania, na drugie otrzymamy 50% rabatu. 

Również wędlina zdecydowanie stanieje. Na promocje można liczyć w związku z kabanosami i wędlinami w plastrach. Dodatkowo przeceny obejmą również karmy dla zwierząt, jak i pieluszki dla maluchów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany muzyk jest w szpitalu, jego stan jest krytyczny. Rodzina prosi o modlitwę
2. Adoptowali słodkiego, małego szczeniaka. Po dwóch latach straszna prawda wyszła na jaw, zmienił się nie do poznania

Weekendowa promocja potrwa do poniedziałku, mimo że 29 września jest niedziela handlowa. Każdy zdąży więc zrobić zakupy i skorzystać z rabatów oferowanych przez supermarket. Biedronka przygotowała również wielką niespodziankę dla najmłodszych. W ciągu tych 3 dni nastąpi podwojenie punktów na słodziaki. Zwiększa to szanse na zdobycie upragnionej maskotki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za udział w 500 plus każą płacić. Inaczej żegnasz się z programem
  2.  Żona polskiego milionera o "500 plus". Polacy są wściekli
  3. Olbrzymi dog i malutki kociak spotkali się na drodze. Nagranie pokazuje finał tego starcia, ciężko powstrzymać łzy
  4. Miał być ślub, a był pogrzeb. Tuż przed ceremonią doszło do niewyobrażalnej tragedii, niedoszła panna młoda jest zrozpaczona
  5. Mąż znęcał się nad nią latami, w końcu postanowiła odejść. Wtedy dostała od syna list, po którym nie mogła przestać płakać

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News