Biedronka rozdaje pieniądze! Do zgarnięcia nawet 100 tysięcy złotych

Biedronka rozdaje pieniądze! Do zgarnięcia nawet 100 tysięcy złotych

Biedronka to sklep, który zdecydowanie jest jednym z najbardziej lubianych przez Polaków. Duży wkład w to mają ogromne promocje oraz szczególne dbanie o klientów. Teraz dyskont wyszedł z niebywałą propozycją - do zgarnięcia jest nawet 100 tysięcy złotych. Tego jeszcze nie było!

Biedronka zaskoczyła tym razem nawet tych klientów, którym nieobca jest żadna promocja. Do zgarnięcia jest nawet... 100 tys. złotych! Takiej akcji jeszcze nie było. Sami jesteśmy zdumieni. Jeśli masz w sobie jakiekolwiek pisarskie zacięcie, to te pieniądze mogą trafić właśnie do Ciebie. Co należy zrobić? Wysłać swoje prace, będące amatorskimi książkami dla dzieci, na konkurs literacki - Biedronki Piórko. Zgłoszenia można nadsyłać do 26 lutego.

Biedronka rozdaje pieniądze

Osoba, która zwycięży w tym konkursie otrzyma 100 tys. złotych! To jedna z najwyższych nagród literackich w kraju. Co jak co, ale przyznać trzeba, że tym razem Biedronka naprawdę mocno zaszalała. Niejednemu kwota przewidziana w konkursie zawróci w głowie.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Laureata V, jubileuszowej edycji konkursu, skierowanego do debiutujących pisarzy poznamy 23 maja i wtedy rozpocznie się kolejny etap konkursu, czyli poszukiwanie najlepszego ilustratora, który zobrazuje opowiedzianą przez pisarza-amatora historię. – Czekamy na nieszablonowe i wciągające historie, które zachwycą najmłodszych czytelników. Mamy świadomość, że nie jest to łatwe zadanie, bo przecież dzieci to surowi i bardzo krytyczni jurorzy. Do tego poprzeczka zawieszona przez laureatów poprzednich edycji Piórka znajduje się bardzo wysoko. O jakości nagrodzonych prac świadczą choćby liczby sprzedanych książek – laureatek Piórka. Rozeszły się one w sumie w ponad 130 tys. egzemplarzy – opowiada Anetta Jaworska-Rutkowska, kierownik ds. relacji zewnętrznych i CSR w Jeronimo Martins Polska S.A. Wygląda na to, że szykuje się ogromna rywalizacja między uczestnikami konkursu. Biedronka doskonale wie, jak podgrzać emocje.
  1. Kaczyński podjął decyzję ws. swojej operacji. Wyborcy zaniepokojeni
  2. Lista silnie rakotwórczych produktów z Lidla, Biedronki i innych sklepów. Nowotwór zabija
  3. Robi się ciekawie! Dług Kaczyńskiego będzie na sprzedaż?
  4. Choroba zmusiła Omenę Mensah do operacji za granicą. „W Polsce się nie podjęto”
  5. Małgorzata Tusk przyznała, że znajomość sprzed lat prawie zniszczyła jej małżeństwo z Donaldem
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Super Express
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News