Aż 15 tysięcy osób! Biedronka rozdaje po 100 złotych

Aż 15 tysięcy osób! Biedronka rozdaje po 100 złotych

Biedronka zdaje się jednym z najlepszych pracodawców na rynku. Do mediów wciąż docierają informacje o specjalnych akcjach dyskontu. Okazuje się, że teraz kadra kierownicza może liczyć na specjalne nagrody. Jaka będzie ich wysokość?

Biedronka jest jednym z największych i, jak się okazuje jednym z najbardziej hojnych pracodawców w Polsce. Gwarantuje nie tylko tanią i świeżą żywność, ale pracę dla dziesiątek tysięcy Polaków. Kadra kierownicza może teraz liczyć na specjalne nagrody.

Liczne premie dla kierownictwa. Biedronka wynagradza "za wyniki finansowe i zaangażowanie"

Dziś wspominamy Biedronkę w kontekście istotnej decyzji zarządu spółki. Jak informują Wiadomości Handlowe, sieć zdecydowała się na wypłatę nagród dla 15 tysięcy zatrudnionych. - W styczniu 2019 r. zdecydowaliśmy o wypłaceniu dodatkowej nagrody dla kierownictwa sklepów oraz regionów. W sumie nagrodę wypłacono łącznie ok. 15 tys. osób - powiedział portalowi Wiadomości Handlowe Tomasz Dejtrowski, dyrektor ds. wynagrodzeń i świadczeń w spółce Jeronimo Martins Polska, właścicielowi Biedronki. W poprzednim roku pisaliśmy o budżecie sieci na nagrody dla obsługi sklepów. Teraz przyszedł czas na wynagrodzenie kierownictwa za dobre wyniki finansowe sklepów. Jak przyznaje zarząd, z pewnością będą one miały wpływ na późniejszą motywację współpracowników. Premie dla kadry kierowniczej spółka uzasadnia "chęcią docenienia za zaangażowanie i wkład w prowadzenie sklepów". A także, co wydaje się najważniejsze, dobre wyniki finansowe. - W styczniu 2019 r. zdecydowaliśmy o wypłaceniu dodatkowej nagrody dla kierownictwa sklepów oraz regionów, czym chcieliśmy docenić ich zaangażowanie i wkład w prowadzenie sklepów oraz osiąganie dobrych wyników przez Biedronkę w 2018 roku. W sumie nagrodę wypłacono łącznie ok. 15 tys. osób - powiedział dyrektor Dejtrowski. Portal branżowy ustalił też, że wysokość premii zależy od wyników poszczególnych sklepów. Jeśli w danej lokalizacji dyskont wypełniał wszystkie miesięczne plany, wówczas kierownictwo dostanie premie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nagrody pieniężne wahają się od 30 do 100 złotych za miesiąc. W skali roku widełki się rozszerzają - od 200 do aż 1200 zł.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Czytamy, że premie za wyniki są jednorazową inicjatywą, której nie należy wiązać z nagrodą roczną. Sieć przyznaje ją w kwietniu. Przypomnijmy - od tego roku na częstsze premie miesięczne mogą liczyć sprzedawcy i kasjerzy Biedronki. Jedna, a nawet dwie usprawiedliwione nieobecności nie niweczą naszych starań o premię za regularność. Przy jednej absencji dostaje się 75 proc. dodatku, przy dwóch - 50 proc.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani dostaną ATAKU SERCA! Omenaa Mensah to RODZINA najważniejszej osoby w kraju
  2. Ujawniono, jak i gdzie mieszka NAJPIĘKNIEJSZA W HISTORII polska aktorka. Pospadacie z krzeseł
  3. Tak tańczy Agata Duda! Pierwszą damę nieźle poniosło
  4. „Stanie się pośmiewiskiem”. Nie rozumie, jak jej rodzina mogła tak nazwać córkę
  5. Zdjęcie gwiazdy disco polo wywołało burzę. Szybko zostało usunięte
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Wiadomosci Handlowe Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News