Biedronka rozbiła bank. Klienci oszaleli na punkcie tej oferty

Biedronka rozbiła bank. Klienci oszaleli na punkcie tej oferty

Biedronka jest w Polsce jednym z najpopularniejszych dyskontów. Sklep ma w ofercie wiele produktów taniej niż inne sklepy. Niedawno w portugalskiej sieci pojawiła się szokująca promocja. Czegoś takiego jeszcze nie było.

Wielu Polaków, kiedy ma się wybrać na zakupy, decyduje się na jedną z popularnych sieci dyskontów. Dzięki temu mogą liczyć na niskie ceny oraz - coraz częściej - interesującą ofertę. Tanie sklepy walczą o klienta wszelkimi sposobami. Wszyscy wiedzą, że w sieci Biedronka można kupić tanie warzywa lub ekskluzywne produkty w niskich cenach. Ale kto do dyskontu wybiera się po... płyty CD? No właśnie, płyty CD nie są produktem, o którym myśli się w pierwszej kolejności, kiedy wybiera się na zakupy do najbliższego dyskontu. Tymczasem właśnie one pojawiły się w ofercie jednego z najpopularniejszych sklepów w Polsce.

Biedronka swoją ofertą rozbiła bank

I można by pomyśleć, że będą to raczej płyty z muzyką popularną i prostą - pop czy disco polo. W końcu stereotyp klienta najtańszych sklepów, to "typowy wąsaty Janusz", który ma "słuch muzyczny pierwszego stopnia - rozróżnia czy grają, czy nie grają". Ten stereotyp jest jednak niezwykle krzywdzący. Sklepy sieci Biedronka coraz częściej odwiedzają klienci z każdej klasy społecznej. Wśród nich z całą pewnością są także prawdziwi melomani. A oni mogą w Biedronce liczyć na prawdziwie smakowity kąsek. W ofercie znajdują się na przykład płyty popularnego amerykańskiego rapera Kendricka Lemara. I to w jakich cenach! W empiku za nowy krążek artysty trzeba zapłacić prawie 40 zł. W Biedronce ta cena nie przekracza 20 zł. Znajdziemy muzykę jazzową - płyty Louisa Armstronga z Ellą Fitzgerald, klasyka punku, czyli Sex Pistols. Nie zabraknie oczywiście także składanki najpopularniejszych przebojów "Bravo Hits Wiosna 2018".

Oferta promocyjna zmierza do końca. A co później?

W ofercie można znaleźć naprawdę wyjątkowe krążki. Znajdziemy m.in. największe przeboje Aerosmith, Alphaville, Johnny'ego Casha czy Jamesa Browna. Znajdziemy także współcześniejszych artystów, jak Erykah Badu, Dr. Dre, Eminema czy wspomnianego Kendricka Lemara. Płyty z naprawdę zróżnicowaną muzyką można kupić za niecałe 20 zł. Oferta trwa jeszcze do 6 kwietnia. Do tego czasu można spodziewać się prawdziwych wojen o bardziej lub mniej wyszukane specjały światowej i polskiej muzyki. Tylko że co dalej? Czy to jednorazowa oferta, która już nie wróci na półki sieci Biedronka? Otóż okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy płyty CD trafiły do oferty promocyjnej portugalskiej sieci. I, jak twierdzi przedstawicielka Jeronimo Martins, nie ostatni. - Sklepy Biedronka są bardzo dobrym miejscem do promowania muzyki, gdyż ze względu na naszą skalę działalności docieramy także do klientów, którzy do tego typu asortymentu nie mają na co dzień dostępu. [...] Dlatego też tego typu akcji mamy w naszej sieci z roku na rok coraz więcej - mówi Beata Szymanowska.
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Kupiłeś to w Lidlu? Sklep błaga o zwrot: "To może eksplodować i was zabić!"
  2. Zdumiewająca oferta LIDLa i Kauflandu. Dyskonty jeszcze nigdy tego nie sprzedawały
  3. Szokujący pomysł dyskontu. Biedronka naprawdę robi to swoim pracownikom
Następny artykuł