Klienci wściekli na Biedronkę. Kolejny przypadek robactwa w jedzeniu

Klienci wściekli na Biedronkę. Kolejny przypadek robactwa w jedzeniu

Biedronka znana jest z różnego rodzaju akcji promocyjnych. Warto pamiętać chociażby o popularnych Świeżakach, które były prawdziwą gratką dla polskich klientów. Na dobrą promocję marketu pozytywnie nie wpływają jednak sytuacje takie, jak ta. Klienci są zdenerwowani, bo kolejny raz w produkcie z tego marketu pojawiły się robaki.

Biedronka znów pojawiła się na ustach internautów. Tym razem ze złego powodu. Na Polskim Youtube roi się od filmików, w którym niezadowoleni klienci pokazują produkty z wspomnianego marketu. Produkty, które znacznie odbiegają od standardów jakości, a mówiąc prościej - mają w sobie pasażerów na gapę. Gapowiczami są robaki, które dostają się do żywności, a następnie straszą klientów. Obrzydzenie i przerażenie z tego powodu zagląda w oczy nie tylko kupującym, ale również właścicielom.

Biedronka znów na ustach internautów

Jakiś czas temu, na facebookowej stronie Spotted: Olsztyn pojawił się post, w którym jedna z klientek pokazuje słoik oliwek zakupiony w tymże markecie. Na zdjęciu wyraźnie widać, że oliwki wyglądają inaczej niż powinny, a po powierzchni jednej z nich spaceruje, bliżej nieokreślona, biała larwa owada. – Oliwki kupione w Biedronce przy ul. Bartąskiej, a w środku niespodzianka… Nie polecam. Całe szczęście robak znaleziony przy pierwszej oliwce. Jedzenie z Biedronki lepsze niż Kinder Niespodzianka, nie wiadomo na co trafisz - pisze rozczarowana klientka w poście. Zdjęcie nie wywołało internetowej burzy, jednak klientka postanowiła pójść o krok dalej w sprawie oliwek o wątpliwej jakości. Wystosowała reklamację do Biura Obsługi Klienta Biedronki. Po kolejnym podobnym przypadku rodzi się pytanie: Kto tak naprawdę stoi za kontrolą jakościową towarów?

"Ciężar kontroli leży po stronie producenta"

Głos w tej sprawie zabrała Justyna Rysiak - menadżer do spraw relacji zewnętrznych w firmie Jeronimo Martins S.A, która to firma jest właścicielem marki Biedronka. Stwierdza ona, że obowiązek kontroli pod względem bezpieczeństwa jak i kontroli nad jakością produktów leży po stronie producentów. Mówi również o dodatkowych inspekcjach, które zostały wprowadzone przez Biedronkę, aby takie incydenty nie miały więcej miejsca. Podkreśla także rolę Biedronki. Jest ona siecią handlową, nie producentem żywości. Jej zadaniem jest sprzedaż towarów, nie ich kontrola i dbanie o ich jakość. Nie wyklucza to jednak wnikliwej kontroli towarów przez samą Biedronkę.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM: Przedstawicielka Jeronimo Martins Polska S.A podjęła już kroki w celu rozwiązania tej sprawy. Nawiązała kontakt z firmą produkującą oliwki dla Biedronki. Ta, według swoich procedur, będzie weryfikować ten przypadek. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że był jest to tylko odosobniony przypadek i nie będziemy świadkami epidemii robactwa w produktach Biedronki. Biedronka facebook.com ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Ujawniono KOSMICZNĄ fortunę Elżbiety II. Suma zbija z nóg!
  2. Polska gwiazda kupiła OGROMNĄ posiadłość! Kosztowała ją 4 MILIONY
  3. Wielka awantura przed Biedronką. Nagle z BMW wysiadło 5 mężczyzn, 6 radiowozów w akcji
  4. Biedronka zmienia ofertę! Jest ogromne zaskoczenie, przebiła nawet Lidla
  5. To pierwsza taka akcja W HISTORII! Biedronka rozda ludziom nawet po 1200 złotych
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News