Biedronka słynie z często niesłychanego przeceniania niektórych produktów. W sklepie często pojawiają się zadziwiające, jak na jego standardową ofertę produkty, którymi potrafi bić konkurencję na głowę. Kolejne promocja jest absolutnie świetna.

Biedronka od połowy lat 90. jest obecna na polskim rynku. Posiadana przez portugalskie konsorcjum marka przebojem weszła do naszego kraju, zachwycając jego mieszkańców niskimi cenami i dużym wyborem towarów.

Początkowo oferta nie należała do najbardziej ekskluzywnych. Nazwa sklepu często wywoływała uśmiech na twarzy, nie mówiąc już o jego asortymencie. Kilka lat temu postawiono jednak na odnowienie wizerunku marki. Zarzucono „taniochę” i skierowano się w stronę dużego sklepu spożywczego.

Firma jest obecnie nawet sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej i mało kto otwarcie się z niej nabija. Teraz Biedronka stanowi nawet pewien symbol. Gdy do Warszawy przyleciał znany na całym świecie raper 50 Cent, jego fotografie natychmiast przerobiono tak, by dzierżył reklamówkę z logo supermarketu.

Biedronka przebiła swojego przeciwnika

Głównym przeciwnikiem Biedronki jest oczywiście Lidl, który także już dawno zamienił się w poważaną markę, w której zakupy są doskonałym pomysłem. Sklepu rywalizują, ale jeśli chodzi o zadziwiające i dobre promocje, Biedronka zdecydowanie wiedzie prym.

Dziś do oferty sklepu dodano bowiem rzutnik. Urządzenie doskonale nadaje się do oglądania filmów, zdjęć czy prezentacji. Każdy, kto poszukuje taniego rzutnika, od którego nie będzie się wymagało wiele, zdecydowanie powinien udać się do najbliższej Biedronki.

Rzutnik firmy Hykker wraz z dwoma innymi produktami dano do sprzedaży w ramach akcji „Bądź Smart”, która trwa do 26 września. Kosztuje 299 złotych, a jego wymiary to 200 na 161 na 82 [mm]. Niestety, nie obsłuży formatu HD, gdyż jego rozdzielczość to 800×640 pikseli.

Choć ma niewielkie możliwości, rzutnik świetnie nadaje się do wyświetlania obrazu o rozmiarze od 28 cali do 180 cali z odległości maksymalnie 5,5 metra. Hykker waży 914 gramów, a jego trwałość ustalono na 30 tys. godzin pracy.

Oprócz tego posiada głośnik o mocy 5 W. Znajdziemy w nim również wejścia HDMI, USB, VGA, AV i Audio.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Te Kuchenne Rewolucje przejdą do historii. Porażka właściciela knajpy
  2. Podróżnicy napisali mocny list do Cejrowskiego. Chcą, by przestał obrażać ludzi
  3. PiS TEŻ było za ACTA2! Teraz próbują kłamać

Czy robisz zakupy w Biedronce?

Loading ... Loading ...

Wiedziałeś, że te marki nie są już polskie?!

10 niezwykle wpływowych polityków, którzy nigdy nie wzięli ślubu [ZDJĘCIA]

źródło: komputerswiat.pl