Biedronka promocje planuje zapewne z dużym wyprzedzeniem, ale klienci i tak muszą czekać do ostatniej chwili, żeby poznać ich szczegóły. Na szczęście cierpliwość się opłaca. W tym tygodniu sieć przygotowała być może rekordową ilość promocyjnych produktów.

„Biedronka promocje” i wszystko jasne. Cieć każdego tygodnia przygotowuje dla swoich klientów nowe oferty, które oznaczają dla nich konkretne sumy pozostające w portfelach.

Wydaje się, że w tym tygodniu sieć przeszła jednak samą siebie. Liczba przecenionych produktów jest bezsprzecznie zatrważająca.

Biedronka promocje zwalające z nóg

Najnowsza gazetka przedstawiająca obecne promocje w Biedronce liczy sobie aż 62 strony, a na każdej z nich można znaleźć bardzo interesujące przeceny. Już sama rozkładówka informuje klientów o przecenie kremów, dżemów, konfitur i miodów o 20%.

Dowiadujemy się również o bardzo dużej przecenie na mięso. Wszystkie mięsa wieprzowe pakowane próżniowo kosztują zaledwie 8,95zł za kilogram, a produkty spod szyldu „Kraina Wędlin” można nabyć w przecenie o 20% taniej.

Biedronka gazetka pełna promocji

Pośród przecenionych rzeczy znalazła się też duża grupa tzw. produktów bio, które również można kupić po znacznie obniżonej cenie. O jedną piątą zostały przecenione m.in. jogurty, soki, mleko, kefir i naturalna herbata.

Na pewno uwagę konsumentów przykuje też promocja na piwo. Przy zakupie czteropaka możemy liczyć nawet na cenę 1,89zł za jedną puszkę.

Nadchodzące promocje Biedronki budzą podziw

Poza wieloma produktami spożywczymi Biedronka przygotowała również inne okazje. Jeśli komuś akurat skończyły się zapasy środków piorących to ucieszy się z tego, że może je zakupić nawet o 86% taniej. Przy zakupie dwóch sztuk koncentratu do płukania tkanin zapłacimy 8,99zł za jedno opakowanie. Podobnie wygląda sytuacja z proszkiem do prania, który można dostać w cenie 9,79zł za opakowanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Musiały to mocno przeżyć! Gwiazdy, które straciły swoich najbliższych

Promocjami objęte są również środki czystości. Mleczko i płyn w wersjach uniwersalnych zakupimy za odpowiednio 2,99zł i 3,99zł. Nie gorzej można wyjść na zakupie odświeżaczy powietrza, które można nabyć już nawet za 2,49zł.

Gazetki promocyjne z mnóstwem okazji

Ci, którym szczególnie doskwiera ponura jesienna aura mają szanse na wprowadzenie do swoich domów dodatkowego kolorytu, który na pewno ożywi ich „cztery kąty”. Kwiaty doniczkowe w Biedronce zaczynają się od 6,99zł.

W związku ze zbliżającym się pierwszym listopada w promocji znalazły się również znicze i kwiaty nagrobne. Za te pierwsze zapłacimy nawet mniej niż złotówkę. Przy zakupie 12 sztuk najmniejszego modelu cena spadnie do zaledwie 82 groszy za jeden.

Opłaca się również zainwestować w większe modele, ponieważ ich zakup wiążę się z oszczędnością 6 złotych na każdej zakupionej parze. Wiązanka nagrobna w różnych wersjach kolorystycznych kosztuje natomiast 9,99zł.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znienawidzona gwiazda disco polo jest w ciąży. Fani: „Chyba spożywczej, tłusta świnio!” 
  2. Uwielbiana postać Pierwszej Miłości sprzedała nerkę! Widzów zamurowało 
  3. Agresywne psy. Potrzebujesz takich dokumentów, inaczej słono zapłacisz
  4. Znaki zodiaku, które STRASZNIE znoszą samotność
  5. Kaczyńska wpadła w szał. Chodzi o jej dziecko 

Biedronka, Lidl czy Carrefour? Wiemy, gdzie zrobicie najtańsze zakupy [RANKING]