Przez nową promocję Biedronki oczy wam wyjdą z orbit. Na jej punkcie oszaleją miliony

Przez nową promocję Biedronki oczy wam wyjdą z orbit. Na jej punkcie oszaleją miliony Źródło: youtube.com/InnaTelewizja

Biedronka zadziwiła swoich klientów. Nowa promocja popularnej sieci dyskontów zaskoczy wszystkich i pokaże całkowicie nowe, niespotykane do tej pory produkty. Ten ruch handlowców z Jeronimo Martins sprawi, że w kolejkach do sklepów zaczną ustawiać się tysiące konsumentów spragnionych zupełnie nowych produktów.

Biedronka zdaje się nie zwalniać tempa. Po wielu miesiącach naznaczonych obecnością akcji promocyjnych i przecen sklep postawi na zupełnie nowe produkty, które spodobają się wielu miłośnikom kuchni, a dla innych będą źródłem kulinarnych inspiracji. To, co ma sobą do zaoferowania sieć dyskontów, sprawi, że konkurencja zostanie daleko w tyle, a klienci tłumnie będą oblegać lokale należące do portugalskiego Geronimo Martins.

Biedronka oferuje nowe, niezwykłe produkty

Produktami, które podbiją półki sklepowe, będą pochodzące z Włoch produkty marki GustoBello, które jeśli wierzyć organizatorom promocji, przeniosą nas do słonecznej Italii. W ofercie pojawią się znane i kojarzone z włoską kuchnią dania oraz sosy, nie zabraknie więc bardzo dobrej jakościowo wędliny, makaronów, sosów, serów i kawy, które wprawią w zachwyt nasze podniebienia i będą w bardzo dobrych, przystępnych cenach, co pozwoli nam odłożyć wizytę we włoskiej restauracji i samemu ugotować niesamowite dania.

- GustoBello to linia wyśmienitych specjałów prosto z Italii, przy tworzeniu której współpracowaliśmy wyłącznie z producentami z Włoch. Dzięki temu mieliśmy pewność, że będą się na nią składać w 100% autentycznie włoskie smaki. W Biedronce mamy wszystko, co niezbędne, by przygotować ucztę we włoskim stylu: szeroki wybór kolorowych makaronów, idealne do sałatek sery, pyszne wędliny, aromatyczne oliwy, a nawet mniej znane Polakom włoskie piwa – mówi Marek Badowski, starszy menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Makarony podbiją serca Polaków

Nie da się ukryć, że włoska kuchnia, utożsamiana głównie z makaronami, cieszy się w Polsce t wielką popularnością, a nawet bywa uważana za synonim luksusu. Nic dziwnego więc, że sieć postawiła głównie na dania tworzone właśnie z użyciem tego składnika.

Włoska kuchnia nie może się obyć bez makaronu – w Biedronce znajdziemy więc szeroki wybór past, np. kolorowy farfalle (5,99 zł/opak.), wyprodukowany w Kampanii conchiglione (5,99 zł/opak.) czy pochodzący z Apulii foglie (4,99 zł/opak.) - czytamy w komunikacie prasowym

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Polacy już przez to cierpią. Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach
  4. Lewandowska ukrywała to pod ubraniami. W końcu się wydało
  5. Niesamowite! Świat według Kiepskich mógł wyglądać zupełnie inaczej
  6. Grozi nam nie tylko powódź. W mediach się o tym nie mówi

Źródło: Super Express

Następny artykuł