Od środy w Biedronkach będą tłumy! Nowe promocje robią ogromne wrażenie

Od środy w Biedronkach będą tłumy! Nowe promocje robią ogromne wrażenie

Biedronka jak mało kto wie, jak przyciągnąć do siebie klientów. Regularnie zmieniane promocje i atrakcyjne ceny na półkach sprawiają, że do sklepów przychodzą prawdziwe tłumy. Jednak już w tę środę w sieci sklepów Biedronka pojawi się coś specjalnego.

Biedronka początkowo była sklepem nastawionym w większości na żywność, ale mogliśmy w nim znaleźć również różne środki i przedmioty codziennego użytku. Później pojawiły się również najróżniejsze urządzenia elektryczne pokroju mikserów, odkurzaczy, itp. Można tam również dostać ubrania czy zabawki, jednak od jakiegoś czasu Biedronka zaczęła stawiać na elektronikę.

Biedronka: niezwykła promocja

Początkowo sprzęt elektroniczny dostępny w dyskoncie był bardzo słabej jakości i poza atrakcyjną ceną nie miał nic więcej do zaoferowania. Z czasem zaczęło się to zmieniać, a przełomową chwilą bez wątpienia był dzień, kiedy Biedronka na swoich pułkach wystawiła smartfon marki Xiaomi. Telefony rozeszły się dosłownie momentalnie i w tym tygodniu może nas czekać podobna sytuacja. Promocja o nazwie "Technologia na bieżąco" rozpocznie się w najbliższą środę i potrwa do 13 listopada lub wyczerpania zapasów. Patrząc na specyfikację niektórych produktów i ich ceny można się domyślać, że większość z nich skończy się jeszcze przed końcem promocji. Jednym z oferowanych gadżetów jest tablet myTab 10, który niestety obsługuje tylko sieć 3G. Będzie on dostępny w cenie zaledwie 299 złotych, jednak jego podzespoły nie powalają na kolana. Zupełnie inaczej jest w przypadku smartfona, który bez wątpienia będzie cieszył się bardzo dużą popularnością. Tym razem Biedronka postawiła na markę Alcatel, która od lat utrzymuje się na rynku telefonów komórkowych. Dostępnym modelem będzie Alcatel 3L, który kupimy już za 399 złotych. Trzeba przyznać, że w tak niskiej półce cenowej, ten model jest zdecydowanie w czołówce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Oczywiście nie jest to model, który jest liderem na rynku, ale w takiej cenie dostajemy sprzęt, z którego bez wątpienia będziemy zadowoleni. Na zdecydowaną pochwałę zasługuje fakt, że ma możliwość obsługiwania dwóch kart SIM jednocześnie. Również aparat i procesor są na przyzwoitym poziomie, a ekran pracuje w rozdzielczości HD+ oraz posiada rozdzielczość 5,5 cala. Dostępny będzie również powerbank Hykker o pojemności 10000 mAh z dwoma wejściami USB i latarką w cenie 49,99 złotych. Na koniec pozostała również eTablica, czyli tablet do rysowania za 39,99. Gadżet dedykowany jest do dzieci i bez wątpienia będą nim zachwycone.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa katastrofa lotnicza od lat wstrząsnęła światem! Na pokładzie 189 osób
  2. Tygodniowy horoskop miłosny od 29.10.18 dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka?
  3. Fatalne informacje ws. emerytur. Będzie naprawdę źle
  4. Szczyt wszystkiego! Myśliwi w Polsce będą uczyć nasze dzieci zabijania
  5. Znaki zodiaku zdradzają jak okazujemy MIŁOŚĆ
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News