Do Biedronki trafiły produkty, o które klienci będą się bić! Prawdziwa rewolucja

Do Biedronki trafiły produkty, o które klienci będą się bić! Prawdziwa rewolucja Źródło: fot.youtube.com/ Aktualności 24h

Biedronka szykuje prawdziwie wielką rewolucję w ofercie akcesoriów świątecznych. W tym roku, oprócz tradycyjnego karpia innych akcesoriów świątecznych w dyskoncie będziemy mogli dostać rzeczy, które pomogą nam przygotować dom na przybycie licznych gości. Ceny produktów zwalają z nóg.

Biedronka znana jest z rozpieszczania swojej klienteli. Popularny dyskont w tym roku będzie odwiedzany przez tysiące, o ile nie miliony Polaków, którzy będą oczarowani rewelacyjnymi cenami marketu. To, co przygotował super market zbawi do sklepów każdego, kto albo szuka świetnego prezentu, albo planuje hucznie świętować nadchodzące święta i sylwestra. Czy wystarczy sprzętu dla zainteresowanych klientów?

Biedronka rozpieszcza klientelę

Akcesoriami, o których mowa są sprzęty AGD, które ułatwią nam zrobienie porządku przed nadchodzącymi wielkimi uroczystościami, a także posprzątania po gościach. W tym wszystkim pomóc nam mają akcesoria uznanej firmy Hoffen, która przygotowała akcesoria w bardzo przystępnej cenie. Pierwszą rzeczą, która może zadziwić klientelę dyskontu, jest stacja dokująca z robotem sprzątającym. To małe urządzenie pomoże nam w automatycznym w sprzątaniu podłogi i zrobi to bez jakiegokolwiek naszego udziału. O ile ceny takich sprzętów AGD potrafią sięgać ceny rzędu kilku tysięcy złotych, o tyle w Biedronce jedno urządzenie będziemy mogli kupić już za 399 złotych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co jeszcze znajdę w Biedronce?

Tym, którzy nie mają zaufania do aż tak nowoczesnej techniki, Biedronka oferuje wielofunkcyjny odkurzacz oraz mop elektryczny. Urządzenia, oprócz tradycyjnej opcji sprzątania ma możliwość odłączenia od siebie dodatkowej szczotki, która pomoże nam w odkurzeniu wszelakich kurzy i innych zanieczyszczeń w niedostępnych do wyczyszczenia miejscach. Akumulator o pojemności 2000 mAh sprawi, że będziemy mogli pracować nim całe 2 godziny bez przerwy. Ten cud techniki dostępny będzie w cenie 349 złotych. Co się tyczy mopa, urządzenie podobnie jak wymieniony wyżej odkurzacz posiada akumulator 2000 mAh, który wystarczy na 45 minut pracy. Czyszczenie tym urządzeniem jest najbardziej komfortowe na podłogach drewnianych, kamiennych, parkietach kaflach oraz panelach. Sprzęt do nabycia jest w najniższej z wymienionych, okazyjnej cenie 299 złotych. Święta w tym roku zapowiadają się więc jako wyjątkowo sterylne i przyjemne doświadczenie. Sprzęt w takiej cenie i jakości nie tylko sprawi, że sami będziemy mogli z niego skorzystać, ale także sprezentować go komuś z naszej rodziny. Takie promocje się dwa razy nie zdarzają.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Meghan Markle znów złamała protokół. Nie tylko królowa Elżbieta ma tego dość 
  2. Zmusili ją do tego! Sekret księżnej Diany sprzed lat właśnie wyszedł na jaw 
  3. Zszokował Polaków występem w DDTVN. Teraz życzą mu śmierci 
  4. Znaki zodiaku i bohaterowie bajek. Do kogo jesteś najbardziej podobny?
  5. Najgorsza możliwa wróżba sprawdzi się? Krzysztof Jackowski o uderzeniu asteroidy 
Następny artykuł