Nauczyciele mogą im tylko zazdrościć. Pracownicy Biedronki dostaną ogromne premie przed świętami

Nauczyciele mogą im tylko zazdrościć. Pracownicy Biedronki dostaną ogromne premie przed świętami Źródło: Wikipedia

Biedronka postanowiła przeznaczyć wysokie kwoty na premie dla swoich pracowników, co jest powodem oburzenia wielu ludzi. Internauci dziwią się, że nawet osoby zarabiające w popularnym dyskoncie mogą liczyć na lepsze warunki, niż strajkujący w ostatnim czasie nauczyciele.

Biedronka ma opinię firmy, która stara się dbać o swoich pracowników. Taka strategia ma na celu przekonanie wszystkich, że praca w popularnym dyskoncie naprawdę może się opłacać. Kolejnym celem jest poprawa wizerunku personelu. Przez wiele lat praca w Biedronce nie cieszyła się powszechnym szacunkiem, bo wiele osób twierdziło, że w dyskoncie nie da się zarobić zbyt wielu pieniędzy, nawet pomimo wielu obowiązków.

Działania szefostwa firmy opłacają się, bo obecnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Wiele wskazuje na to, że już niebawem osoby pracujące w Biedronce będą mogły cieszyć się ze sporych premii, dzięki którym po raz kolejny będą mogły poczuć się docenione za swoją ciężką pracę. Wiele osób oburza się, że nawet personel dyskontu może liczyć na wielkie pieniądze, natomiast nauczyciele wciąż muszą zmagać się z poważnymi problemami.

Biedronka daje premie pracownikom

Strajk nauczycieli trwa już od ponad tygodnia i nic nie wskazuje na to, by miał skończyć się już niebawem. Pracownicy oświaty nie chcą zgodzić się na dalszą pracę w obecnych warunkach, w związku z czym pat trwa i prawdopodobnie potrwa jeszcze przez dłuższy czas. Nauczyciele są wyjątkowo źli w związku z całą sytuacją, zwłaszcza gdy dowiadują się, że nawet Biedronka decyduje się na premie dla pracowników.

Nie każdy pracownik popularnego dyskontu może liczyć na tak dużą podwyżkę, jednak duża część z nich będzie cieszyła się z dodatkowych pieniędzy. Kto może liczyć na pieniądze? Otrzymają je wszyscy pracownicy, którzy pracują w Biedronce na pełny etat. Mogą oni liczyć na 2100 złotych premii brutto. Osoby pracujące w mniejszym wymiarze czasowym mogą liczyć na odpowiednio niższe stawki.

Biedronka przygotowała pieniądze dla pracowników

Warto wiedzieć również, że niespodzianka została przygotowana tylko dla osób, które pracują w popularnym dyskoncie już od ponad roku. Nie mogli oni również opuścić więcej niż 180 dni roboczych w roku. Uważać muszą także ci, których praca oceniana jest przez klientów na "poniżej oczekiwań" lub "zdecydowanie poniżej oczekiwań".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co ciekawe, premie są o 5 procent większe niż w zeszłym roku. Wszystko przez działania firmy, która chce zachęcać kolejne osoby do pracy u siebie. Jej renoma poprawia się z każdym rokiem i niewykluczone, że już wkrótce będzie mogła liczyć na dalszy rozwój.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Potworny wypadek. Dwuletni chłopiec zabity przez śmieciarkę
  4. Mąż Dody sowicie zrugał ją na oczach tysięcy internautów. „Wariactwa można dostać"
  5. Gwiazdy Polsatu popłakały się na wizji! Fani Wodeckiego zachwyceni
  6. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"

źródło: naTemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News