Biedronka jest jedną z największych i najpopularniejszych sieci marketów w naszym kraju. Wszyscy Polacy uwielbiają organizowane przez sieć promocje i tematyczne wyprzedaże. Teraz właściciel znalazł sposób na ominięcie zakazu handlu w niedzielę – markety czynne całodobowo 7 dni w tygodniu!

Biedronka jest największą siecią handlową w Polsce, jeśli weźmie się pod uwagę ilość sklepów na terenie naszego kraju. Obywatele bezustannie zachęcani są do zakupów licznymi promocjami, zagranicznymi ofertami oraz kultowymi seriami pluszaków, które w ostatnich miesiącach budzą powszechny zachwyt wśród konsumentów.

Teraz okazuje się, iż założyciele kultowej sieci sklepów z czerwonym owadem postanowili otworzyć sklep, którego główną zaletą jest to, że ma być… czynny w niedziele. Pomysłodawcy znaleźli genialny sposób na ominięcie zakazu handlu w niedziele, a co więcej, ich market czynny ma być całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Założyciele sieci Biedronka otwierają nowy sklep

Rodzina Świtalskich jest założycielem kultowej sieci sklepów Biedronka. Pierwszy market powstał w Poznaniu w 1995 roku, a już dwa lata później odkupiony został przez firmę Jerónimo Martins. Teraz pojawiła się informacja, że rodzina otworzyła kolejny dyskont, który pracować ma nieprzerwanie niemalże cały rok, wliczając w to dni objęte zakazem handlu oraz święta państwowe i kościelne.

Bio Family powstało jak na razie tylko w Poznaniu, Swarzędzu oraz Wrocławiu, lecz z założenia ma wstrząsnąć rynkiem w Polsce. Dzięki specjalnej karcie Open 24/7, zakupy będą tam robione bez udziału kasjerów. Jest to wygoda i zaskoczenie dla klientów, ale również sposób na ominięcie zakazu handlu w niedzielę, który od pewnego czasu obowiązuje w naszym kraju.

Co zrobić, by sklep był otwarty w niedzielę?

Jak się okazuje, klienci będą wybierać produkty, które po włożeniu do czytnika będą automatycznie przekierowywane do kasy samoobsługowej, w której klient bez problemu za wszystko zapłaci kartą płatniczą. Dzięki tej metodzie placówka nie będzie zatrudniała żadnych kasjerów, a to z kolei umożliwi jej funkcjonowanie nawet w niedziele objęte zakazem handlu oraz święta. Jest to główny argument, którego rodzina Świtalskich używa do zachęcenia klientów do nowego dyskontu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ohyda! Najobrzydliwsze znaleziska w jedzeniu ze sklepów

Bio Family z założenia jest nowoczesnym sklepem dla nowoczesnych klientów. W ofercie znalazło się jedzenie i kosmetyki opatrzone europejskimi certyfikatami żywności ekologicznej oraz wiele produktów wegańskich, wegetariańskich i bezglutenowych. Pierwsze sklepy testują odbiór nowej formuły, a gdy ta się przyjmie, nowy format marketu ma zostać rozpowszechniony na całą Polskę.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polakom sprzedawane są śmieci zamiast żywności? Szokujące wyniki badań
  2. Uwielbiana aktorka „Pierwszej miłości” po 14 latach odchodzi z serialu?! Fani nie dowierzają
  3. Kinga Rusin jest wściekła! Jej córka znalazła się pod ostrzałem

Nie wyrzucaj TEGO! Może ci się przydać...