To się w głowie nie mieści. Biedronka zorganizuje życie mieszkańcom

To się w głowie nie mieści. Biedronka zorganizuje życie mieszkańcom Źródło: Wikipedia

Biedronka stała się jednym z najpopularniejszych sklepów w Polsce i chce utrzymać to miano, dlatego nic dziwnego, że marketingowcy wymyślają kolejne udogodnienia dla klientów. Ostatni ich pomysł wprawił jednak wiele osób w niedowierzanie. Sklep postanowił wyciągnąć pomocną dłoń dla pewnych mieszkańców.

Biedronka z każdym dniem zarabia wielkie pieniądze dzięki swojemu podejściu do klientów. To właśnie w tym sklepie znaleźć możemy produkty codziennego użytku w naprawdę niskich cenach, co podoba się mieszkańcom miast w naszym kraju. Często władze sieci decydują się na kolejne promocje, które mają zachęcić kolejne osoby do zakupów właśnie w znanym dyskoncie.

Ostatni pomysł marketingowców sprawił jednak, że konsumenci będą mogli czuć się wyjątkowo docenieni. Sprawa dotyczy jedynie mieszkańców jednego z miast na Podlasiu. Mogą oni czuć się wyróżnieni na tle klientów z całej Polski, a zachowanie władz sklepu jest dość nietypowe. Z taką sytuacją mamy do czynienia prawdopodobnie po raz pierwszy w historii działalności firmy.

Biedronka zorganizuje życie mieszkańcom

W sytuację zaangażowani mogą być w zasadzie mieszkańcy Rajgrodu oraz okolicznych miejscowości na Podlasiu. Musieli oni w ostatnim czasie mierzyć się ze sporym problemem, jakim było czasowe zamknięcie sklepu. Biedronka stwierdziła jednak, że nie ma zamiaru rezygnować z klientów w tym mieście i ryzykować stracenie ich na rzecz konkurencji. 

- Zdecydowaliśmy się uruchomić specjalną linię autobusową po to, by zagwarantować wszystkim naszym klientom z Rajgrodu, zwłaszcza tym niezmotoryzowanym, możliwość dokonywania zakupów w Biedronce. W najbliższych tygodniach zapraszamy do korzystania z darmowych przejazdów oraz atrakcyjnej oferty naszego sklepu w Grajewie - mówi Agata Kopiczko, kierownik operacji i sprzedaży Jeronimo Martins Polska, która jest odpowiedzialna za sklepy w Grajewie.

Wygląda więc na to, że korzystający z usług Biedronki w Rajgrodzie nie będą musieli martwić się zamknięciem sklepu. Firma zadeklarowała, ze zorganizuje darmowe przejazdy dla osób, które zamierzają zrobić zakupy w sklepie. Zostały już podane nawet dokładne godziny odjazdów i przyjazdów do sklepu w pobliskiej miejscowości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Decyzja sklepu spotkała się z mieszanym odbiorem. Wydaje się, że samo kierownictwo dyskontu nie spodziewało się, że mieszkańcy mogą być aż tak oburzeni wprowadzoną zmianą. Pośród najbardziej zainteresowanych osób często pada stwierdzenie, że Biedronka chce układać życie mieszkańcom miejscowości, a ich życie ma być dopasowane do widzimisię włodarzy sklepów. 

Jest to dosyć oryginalne stanowisko, co nie zmienia faktu, że Biedronka będzie musiała poradzić sobie jakoś z zaistniałą sytuacją i ją załagodzić.

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Michał Szpak ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał się z piękną blondynką. Razem wyglądają BAJECZNIE!
  3. Gigantyczna wpadka w "M jak miłość"! Przejdzie do historii jak śmierć w kartonach
  4. Setki tysięcy Polaków nie dostaną 13 emerytury. Jest już projekt ustawy o tym, komu się NIE NALEŻY
  5. Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie!

źródło: Wiadomości Handlowe

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu