Nie zabierajcie dzieci do Biedronki! To skończy się dla Was tragedią

Nie zabierajcie dzieci do Biedronki! To skończy się dla Was tragedią Źródło: Fot. YouTube/Para Muza Nowości Śmieszne Piosenki Muzyka

Biedronka szokuje swoich klientów. Wielkie obniżki cen, do których przyzwyczaił nas popularny dyskont, jeszcze nigdy nie były aż tak duże. Apelujemy, jeśli chcecie, aby wasze portfele były całe, trzymajcie się z dziećmi z dala od Biedronki.

Biedronka powoli szykuje się do świąt Bożego Narodzenia. Oprócz ozdób i akcesoriów, które kojarzą się wszystkim z tym radosnym okresem, dyskont wprowadził ofertę z prezentami, która ucieszy wszystkich milusińskich. Oferta jest wielka i dzieci stanowczo będą przez nią kuszone.

Biedronka dba o najmłodszych

Popularny market postanowił w tym roku nie wypadać gorzej niż konkurencja na punkcie własnej oferty świątecznej. Należąca do Jeronimo Martins spółka przygotowała wiele zabawek, które mogą sprawić, że nasze dzieci będą błagalnym wzrokiem prosić nas o jeszcze większe wydatki. Usatysfakcjonowani mogą być przede wszystkim fani duńskich klocków. LEGO, które jest raczej drogim towarem, w Biedronce będzie do nabycia w bardzo przystępnych cenach. Zestawy serii City na półkach sklepowych będą do nabycia w cenie 29,99 złotych, Ninjago 37,97 a te najbardziej ulubione - ze Star Wars za 49,99. Ponadto tego samego dnia do sprzedaży trafią zestawy małego malarza, które nabyć można będzie w cenie 119 złotych. W „zestawie małego malarza” znaleźć będziemy mogli pastele olejne, ołówki, węgle i kredki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To dopiero początek promocji

Im bliżej będzie świąt, tym więcej ciekawych ofert będzie pojawiać się w Biedronce. Kolejnymi produktami będą akcesoria polskiej firmy Elefun, które rozwijać będą wyobraźnię i twórcze upodobania najnowszych dzieci. Wśród produktów firmy, które na półkach pojawią się już 22 listopada, będziemy mogli znaleźć instrumenty muzyczne (49,99 zł za sztukę lub zestaw) zabawkową kuchenkę elektryczną z podświetlaną płytą grzewczą za 179 złotych oraz akcesoria do nauki chodzenia, poznawania alfabetu oraz edukacyjne klocki. Rozczarowani nie powinni być także fani kultowego już wśród klienteli dyskontu Gangu Świeżaka. Akcesoria z warzywnymi pluszakami w markecie pojawią się w Mikołajki, czyli 6 grudnia. Prócz maskotek, będziemy mogli zakupić kalendarze adwentowe oraz puzzle z bohaterami, tak bardzo lubianymi przez nasze pociechy. Słowem, przez następny miesiąc będziemy musieli przygotować się na wielkie, nadprogramowe wydatki. Takie promocje nie zdarzają się dwa razy.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Meghan Markle znów złamała protokół. Nie tylko królowa Elżbieta ma tego dość 
  2. Zmusili ją do tego! Sekret księżnej Diany sprzed lat właśnie wyszedł na jaw 
  3. Zszokował Polaków występem w DDTVN. Teraz życzą mu śmierci 
  4. Znaki zodiaku i bohaterowie bajek. Do kogo jesteś najbardziej podobny?
  5. Najgorsza możliwa wróżba sprawdzi się? Krzysztof Jackowski o uderzeniu asteroidy 
Następny artykuł