Przykre. Biedronka okrutnie poniżyła piłkarzy polskiej reprezentacji

Przykre. Biedronka okrutnie poniżyła piłkarzy polskiej reprezentacji

Reprezentacja Polski w piłce nożnej poniosła największą od lat porażkę. Kadrę sponsoruje Biedronka, która po odpadnięciu Biało-Czerwonych z grupy, upokorzyła ich. Nikt tak nie uderzył w ekipę Nawałki, co najpopularniejszy w kraju supermarket.

Polacy jechali na rosyjski Mundial jako faworyci do wyjścia z grupy H, a nawet dobrej gry w fazie pucharowej. Po otarciu się o półfinał Mistrzostw Europy w 2016 roku na dobrą grę naszych reprezentantów stawiał nawet legendarny trener Jose Mourinho. Podopieczni trenera Nawałki ponadto wygrali grupę eliminacyjną, co wprowadziło Polaków w prawdziwy szał. Niestety postawa piłkarzy była poniżej oczekiwań i to nie tylko osób w kraju, ale całego piłkarskiego świata, który naprawdę spodziewał się lepszej gry od zawodników czołowych europejskich klubów. Sponsorująca reprezentację Biedronka z okazji MŚ w Federacji Rosyjskiej wprowadziła do oferty specjalne produkty z nimi związane. Teraz znajdują się na wyprzedaży.

Biedronka upokorzyła naszych piłkarzy

Na długo przed rozpoczęciem feralnego turnieju na półkach Biedronki pojawiły się kibicowskie gadżety i popularne od wielu lat albumy. Na przeznaczonych dla nich naklejkach znajdują się piłkarze wszystkich reprezentacji biorących udział w Mistrzostwach, a więc także drużyna, której kapitanem jest Robert Lewandowski. Zebranie napastnika Bayernu i jego kolegów jest marzeniem milionów dzieci w kraju, których zadanie po porażce ich idoli stało się o wiele łatwiejsze. Gdy skończyły się nadzieję na sukces, wszystko drastycznie staniało. Wcześniej, by otrzymać jedną naklejkę, trzeba było zapłacić 40 złotych w zakupach. Teraz jedna naklejka kosztuje jedyne 99 groszy. Czy znaczy to jednak, że mania ich zbierania przeminęła? Absolutnie nie. Internet jest pełen propozycji wymiany lub kupna najbardziej pożądanych naklejek. Grupy Facebookowe aż huczą od podobnych próśb, a dzieci w całej Polsce polują na Lewandowskiego, Piszczka, Błaszczykowskiego i Pazdana. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda show TVN w ogniu krytyki! To mogło zakończyć się tragedią
  2. Upokorzyli najpopularniejszą dziennikarkę DDTVN! To musiało boleć
  3. Horror w samolocie! Na pokładzie gwiazdy Polsatu
źródło: mamadu.pl
Następny artykuł